Bylo to i nad mé očekávání

27. července 2011

Jak jsem už psala, měla jsem kočku Mínu a ta porodila 4 koťata. Jedno jsme si nechali a pojmenovali Eliška. Eliška rostla jako z vody a teď je z ní krásná velká kočičí slečna. A přišly její dny.

 

 

Poznala jsem na ní, že je těhotná. Byla jsem tak ráda. Ale byla jsem i smutná, protože jsem věděla, že si budu moci nechat jen 1 kotě. Přišel den D a Eliška porodila 4 nádherná koťata. Jedno bylo krásnější než druhé. A teď jsem si z těch 4 měla vybrat. Bylo to tak těžké, to si neumíte ani představit.

 

Je to kruté si vybrat jen jednoho jedince a přitom vědět, že ostatní umřou. Nemohla jsem s tím nic dělat, mohla jsem si nechat jen jedno. Tak jsem si vybrala mé krásné kotě Merry.

 

Merry se narodila 12.6. a já jsem 3.7. odjížděla na tábor. Merry už trošičku viděla. A bylo mi líto, že ji musím na 14 dní opustit. Mamka mi posílala na tábor jejich fotky. Pak jsem tedy přijela a Merry už byla tak velká, od té doby, co jsem ji viděla, porostla fakt hodně. Hned jsem ji stiskla a mazlila se s ní, šlo vidět, že si na mne pomalu zvyká. A za chvíli přišla Eliška, tak jsem se s ní taky pomazlila.

 

No ale asi za 2 dny jsem ráno vstala a volala Elišku, aby se šla najíst. Ale Elis nepřišla. Říkala jsem si, ta zase někde trajdá, zkusím to za hodinu. Přišla jsem a začala jsem ji zase volat a zase nepřišla. Byl už večer a Eliška nikde, začala jsem brečet, protože jsem věděla, že ji určitě přejelo auto nebo se někde ztratila.

 

Druhý den jsem ji zkoušela volat znovu a znovu, dávala jsem si naděje a někde v hloubi duše jsem věděla, že je to zbytečné! Uběhly 2 dny, já jsem seděla u snídaně a děda, řekl: "Neuvěříš, co se stalo." A já si v duchu řekla: "Kdyby tak přišla Eliška." A děda: "Víš, kdo přišel?" a já: "Eliška?" A děda: "jo! Teď jí." Já rychle utíkala ven a ona stála u misky a Merry po ní skákala. Já byla tak šťastná jako nikdy předtím, obě jsem objala a nechtěla je už nikdy pustit. Strašně mám ty moje kočičky ráda, i kdyz občas zazlobí.

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?