Bývalá kamarádka

14. února 2013

Čím bych začala. Moje panička měla dva pejsky, mě a Lady, byl to pudlík. Už jí bylo 14 let, měla rakovinu močového měchýře a tak už to bylo s ní dost špatné. Bylo to na Silvestra, vždy štěkala, ale teď?

 

 

Jenom ležela a spala, druhý den nám to připadalo divné. Maminka paničky byla nemocná, takže byla doma a Lady ležela pořád na zemi místo v pelíšku. A tak se maminka paničky rozhodla, že s ní zajde k lékaři, tak teda šla. Panička byla zrovna v obchodě, nakupovala jídlo zatím co jí volala maminka, že s pejskem jede k tomu lékaři. Panička chtěla jet taky, jenže už bylo pozdě, už tam byli a řekli si, že ji zkusí operovat. Lady měla smutné oči a nechtěla se jí pustit, ale musela byla to její poslední šance na život.

 

Pak teda jela maminka domů a čekali jsme, až doktorka zavolá. Po dvou hodinách zavolala a říká, že když ji zašili, přestalo jí tlouct srdce! Byli jsme velmi smutní, probrečeli jsme celou noc, ani jsme nejedli, jenom plakali, bylo to strašné. Panička nakonec nešla ani do školy, protože měla strašně opuchlé oči,  nezvládla by to. Měli jsme ji rádi a navždy zůstane v našich srdcích. A taky umřela týden před paničky narozeninami, a tak chodíme každého 5. ledna do kostela a zapalujeme svíčku na zahradě.

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?