Carminin útěk

28. listopadu 2011

Druhé pokračování načatého příběhu... Carmina si u Lucky už docela zvykla. Pořád byla ale trochu lekavá. Jednou v noci se ve své stáji vzbudila a vyšla ven. Pak ji něco vylekalo a Carmina se hodně vylekala. Přeskočila ohradník a utekla. Bála se vrátit.

 

 

Ráno se Lucka rozhodla, že svoji kobylku zkusí osedlat, protože ač bylo po Vánocích, nebyl sníh ani moc zima. Její Carmina ale nebyla ani ve stáji, ani v ohradě. Lucka ji zkoušela volat, ale ona se neobjevovala. Rozběhla se domů, aby to pověděla rodičům.

 

Všichni se okamžitě vydali Carminu hledat. Doufali, že nebude daleko. Asi se tu ještě bála a tak utekla, mysleli si, zatímco pročesávali ves, okolní pole i lesík. Carmínku však nikde nenašli. Celé dopoledne hledali Lucčina ztracného koníka. Vyptávali se všech lidí, jestli někdo Carminu neviděl. Utekla v noci.

 

I po obědě se vydali Carminu hledat. Carmina zatím utekla pořádně daleko. Děsivé zvuky, které zaslechla doma jí ani nedovolovaly se vrátit. Zatoulala se až do lesa. Les byl od jejího nového domova pořádně daleko a tak se taky Carmina nějaký čas zdržela.

Pokračování příště...

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?