CATHOUSE

24. listopadu 2012

Jednou na jaře, kdy mají všechna zvířata mladé, jsem šla ven na louku. Nevěděla jsem, že za mnou jde po špičkách SPARK. Jak jsem si už myslela, že mě nikdo nesleduje, jsem zakopla o SPARKA a spadla s ním do fujtajbl bláta.

 

 

Nejdřív jsem si z toho dělala legraci, ale jak jsem viděla, že SPARK se ani nehne, zavolala jsem tetu, která je veterinářka a teta mi řekla, že je to s ním zlé, že musíme k ní do ordinace. Tak jsem jela celá od toho bláta až do ordinace. Tam teta udělala rentgen a poslechla si SPARKYHO srdíčko. Myslela jsem si, že je to moje vina.

 

Asi po hodině pro mě přijel strejda, odvezl mě k nim domů a tam byl SPARK úplně jako když jsem si ho pořizovala - krásný, čistý, učesaný. Nemohla jsem tomu uvěřit. Pak přijela teta a řekla, že je mrtvý a řekla ještě, že měl vážné krvácení do mozečku.

 

Pak jsem řekla tetě, že SPAKY je tady doma a že možná vím jak to, asi jak jsem šla na tu louku, tak se tam oběvila jiná kočka, která vypadá jako SPARKYŠEK, a když jsem o tu kočku zakopla, tak ten náš kocourek utekl domů. Byla jsem moc ráda, že SPARKYMU nic není.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?