Cedrikův let

16. června 2012

Jednou jsem usnula v obýváku a spala jsem tam až do rána. Bylo hrozné horko, tak byly v celém bytě otevřené dveře, i dveře na balkon. Ráno jsem se vzbudila a šla jsem se ještě dospat do ložnice. Byla neděle něco po 7 hodině.

 

 

Pod balkonem nějaká paní hulákala do mobilu. Měla jsem veliký vztek, že je někdo tak bezohledný. Ale najednou do mého rozespalého mozku dolehla slova - krásná stříbrná kočička, sedí na okně u prádelny, zoufale mňouká, nevypadá na toulavou, určitě se někomu ztratila. Blesklo mi hlavou Cedrik.

 

Ani jsem nepřemýšlela, jak by to mohl být on, když bydlím ve druhém patře, natož abych se přesvědčila, jestli není doma. Popadla jsem župan a řítila se dolů. Přede dveřmi ležel dvoumetrový plech, který byl na balkoně právě proto, aby kočičáci nemohli spadnout. A na okně u prádelny opravdu seděl vyděšený Cedrik.

 

Naštěstí to dobře dopadlo, Cedrik nebyl zraněný. Nechápu, jak se mu povedl ten plech uvolnit a sletět s ním. A že se nezranil je zázrak, protože pod balkonem je beton. Pravděpodobně nějak letěl s tím plechem, což jeho pád zmírnilo. Od té doby mu neřekneme jinak než Rogallisto.

 

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?