Celý příběh o tom, jak byl Bigoušek nemocný

8. září 2011

Jak jsem zmiňovala v předchozím příběhu Bigouškovo povídání o všem možném, byl Bigoušek dvakrát nemocný. Teď vám o tom vypíšu všechny podrobnosti.

 

 

Bigoušek byl poprvé nemocný na podzim, ve věku asi 3 měsíců. Přišla jsem domů a on ležel v chodbě na mikině a zíral takovým divným skelným pohledem. Nechtěl nic jíst. K jídlu přibíhal, ale ani ho neochutnal, zatímco ostatní kočky jedly. Zavolaly jsme veterináři a tam mu předepsal antibiotika.

 

Bigoušek dostal antibiotika a na noc jsme ho dávali do sklepa, protože je tam v zimě teplo. Přes den byl doma. Dávaly jsme kousíčky jídla přímo do tlamičky a mléko mu podávaly stříkačkou. Jako při odchovu malých koťat jsme mu mléko dávaly. Postupně se to začalo zlepšovat.

 

Po dobrání prášků jsme ho vzali na prohlídku k veterináři. Moc vzorně se nechoval, protože se v autě počůral a u veterináře se dokonce pokusil utéct. Nakonec jsme to společně zvládli, ale hlavní bylo, že se Bigoušek zase uzdravil.

 

Není to zase tak dávno, stalo se to v březnu. Bigoušek najednou začal kulhat. Někdy ho to prostě bolelo. Když chodil, tak někdy mňoukal, sedal si s nohama do strany. Někdy to bylo dobré, jindy naříkal při jakémkoliv pohybu nohy. Potom nějak divně chodil a vypadal při chůzi jako tapír, protože byl nějak divně přikrčený.

 

Objednali jsme se s ním k veterináři, ale v den, kdy jsme tam měli jet, se mu to začalo lepšit. Poznámka nakonec: vím, že je to hloupost, ale Bigoušek to mohl vytušit a udělat se sebou obrat, aby zase nemusel k veterináři.

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?