Čert se bál vrátit domů

28. února 2012

Když jsme v srpnu vyráželi na dovolenou do Chorvatska, potřebovali jsme hlídání pro naše zvířátka. Když nás všichni sousedi odmítli, protože máme moc zvířat, nabídla se nám naše teta Lenka. Všechno klapalo, tak jsme se po několikadenním balení odhodlali odjet.

 

 

Celou dovolenou jsme si velice užili. Když jsme se po čtrnácti dnech vrátili domů, přivítali nás psi, králíci, morče i papoušek, ale kocour Čert nikde. Teta nás odbyla tím, že je asi někde na lovu, protože když jsme byli pryč, ulovil a přinesl zajíčka. Přijali jsme to a už jsme se nemohli dočkat, až se objeví.

 

Uplynul týden a Čert stále nikde. Po dvou týdnech, kdy po Čertovi nebyly ani stopy jsme všude po vesnici vyvěsili plakáty, jestli ho někdo neviděl. Bohužel na naše inzeráty nikdo neodpověděl. Když uplynul měsíc, už jsme se celkem smířili, že jsme o Čerta přišli. Už uběhl měsíc a tři týdny a ráno jsme našli Čertovu misku s krmením prázdnou.

 

Napadlo nás, že to asi sežrali psi. Další den ráno jsme přede dveřmi našli mrtvou myš. To už začínalo být podezřelé. Třetí den jsme ráno před dveřmi našli Čerta. Nechápali jsme, kde byl a jak přežil. Pak nás to napadlo, zeptali jsme se tety a ta nám to postupně potvrdila.

 

Teta je totiž z města, žije v paneláku s dvěmi kočkami, které žijí jen v domě, a tak nikdy nechytali myši ani nic podobného. Když teta uviděla uštvaného zajíčka, naštvala se a Čerta vyhodila. Asi nevěděla, že Čert je strašná citlivka. Chudáček Čertík se bál přijít do vlastního domu. Teď už zase žije spokojeně s námi a nikomu už ho raději nesvěřujeme.

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?