Cesta do kadeřnictví

11. října 2010

Nejdřív vám musím něco říct. Panička se jmenuje Věrka a Adélka je její dcera, jsme docela normální rodinka a bydlíme v bytovce.

 

Jednou mě jako každý den Věrka pustila před bytovku. Já to tam znám a zhtratila sem se jenom jednou takže se o mě nemají co bát. Věrka šla pověsit prádlo a Adélka koukala na televizi.

 

No ale co se nestalo. Zrovna když sem byla venku, šli okolo nějácí kluci,kteří házeli petardy a protože se tělhle věcím dost bojím,tak sem co nejrychleji utíkala pryč. Běžela sem a běžela a najednou sem se ztratila uprostřed vesničky.

 

Zatím doma. Věrka šla s prádle domů a šla pro mě ven. Volala na mě ,ale já sem jí neslyšela,protože sem byla moc daleko. Věrka si o mě začala dělat starosti. Řekla to Adélce a ta se strachovala kde sem. Věrka mě šla hledat.

 

Já sem si to zatím štrádovala k nějákýmu pánovi,který šel zrovna do auta. Chtěla sem mu skočit do auta. Jsem si řekla, že když sem tak daleko no tak že se aspon někam můžu jít podívat a proto sem chtěla aby mě odvezl ke kadeřnictví když je to tak blýzko. On mě ale odehnal,tak sem musela jít pěšky.

 

Věrka mě šla zatím hledat. Ptala se ve škole,ale tam mě nikdo neviděl tak šla směrem ke kadeřnictví a potkala toho pána co sem mu chtěla skočit do auta. Ptala se ho jestli mě neviděl a on řekl že jo a že sem šla směrem ke kadeřnictví.

 

Já sem si zatím stála frontu před vchodem. Věrka šla okolo kadeřnictví a najednou mě uviděla. Odnesla mě domů a tam mě všichni vítali. No a ten sestřih? Toho sem se nedočkala.

 

Milovaný pejsek Elinka

 

Přidáno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?