Cesta k novým pánům

20. prosince 2010

Začalo to podzimem 2009...Hrál jsem si s bratříčkem a najednou se otevřely dveře, do kterých vstoupili pán a paní.(mí budoucí majitelé).

 

Tušil jsem, že jsi dou pro mě, protože jsem měl v rukávu své smutné oči a hlouposti, které jsem před nima předváděl.No a nakonec...povedlo se!!!Dali mě do auta a jelo se...a kde se vlastně jelo? Zamyslel jsem se a cosi mi říkalo, že do nového domova,do nového prostředí,nová zábava,nový pelíšek na spaní, ta volnost, kterou jsem si představoval, ale najednou spadla...co můj bratříček Toby?můj věrný kamarád? co když už se neuvidíme?co když na mě zapomene?co když...a najednou na mě zavolali:Lucky!pojď!a já...neumím vyskočit z auta,ba neumím ani naskočit do něj.Ani chodit do a ze schodů...vlastně neumím vůbec nic!!!

 

Tak mě páníci v náručí donesli slavně do bytu.Vypustili mě na podlahu a já zvědavě okukoval nový byteček.Ale bál jsem se ...protože jsem to neznal.Tak jsem si lehl do připraveného pelíšku (v bytě jich bylo nachystaných hodně, tak jsem si mohl vybrat)Ale lehl jsem si do plyšové boudičky a myslel na Tobyho mého bratříčka.Jéé v tom pelíšku se mi leželo a dodnes leží doobře :)Tak jsem proležel celý den a díval jsem se kolem sebe.Druhý den páníci odjeli a já jsem zůstal doma sám...ale ne na dlouho :)zase se otevřely dveře a vstoupili páníci, kteří n mně zapískali a já polušně přiběhl,no, ale spatřil jsem holčičku, která se zeptala:co jsem zač.Trochu mě to uazilo, ale najednou mě začala hladit a plakat a říkala:o není možné to není můj pejsek.A já jsem se zamyslel:tak čí tedy jsem?Najednou mě to zvedlo a podívalo se mi to do očí .A já věděl, že je to ona...MOJE PANIČKA...MOJE MALÁ PANIČKA.Takto jsme se s malou paničkou zapsaly navzájem do srdcí.DNES ŽIJEME S VELKÝMA PÁNÍKAMA A JEJICH DCEROU (MOJÍ PANIČKOU). A JÁ JSEM TEN NEJŠŤASTNĚJŠÍ PEJSEK NA SVĚTĚ.

 

Přidáno: 30 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?