Cesta s Belinkou

25. února 2015

Stalo se nám kdysi dávno,když jsme měli mladou jezevčici Citušku a mladou čuvačku Belinku.Byli jsme s celou rodinou a kamarádem traktoristou v lese na dřevo.Najednou kde se vzala tu se vzala srnka no a oba naši pejsi se za ní rozběhli,neviděli neslyšeli jen divoce se štěkotem za ní běželi. Tak naše panička se synem, to byl ještě kluk fofrem za nimi.

Bylo to z kopečka a běželo se krásně ale v cestě jim tekla Odra. Citka ta stála na břehu a čekala ale Belinka ta stála uprostřed proudu jako dřevěná a ani se nehla.Volání nepomáhalo ani lákání a prošení,stála a stála. Tak pro ní s Tomkem vlezli do studené vody a silou vůle ji táhli ven. Ona nechtěla a vůbec na nic nereagovala.Tak si panička sundala šátek dala jí ho na krk a táhla jí nahoru tak aby stála pěkně na nohou, protože si stále lehala no a Tomek ten ji tlačil za zadek .Tak se pomalu krok za krokem šlo a dostali se zpátky tam kde chlapi chystali dřevo.No a Belinka jim zase lehla.Tak co s ní?Traktorista říkal že musí chodit a paničku tedy vyslali s Tomkem i Belou domů pěšky, že se třeba rozejde a spraví se .To vám byla cesta utrpení a ještě k tomu do kopce a asi tak 4 km.Chlapi ti dojeli domů dříve a čekali na ně až se dovlečou. Potom dali Belince acylpyrin ale to už pomalu chodila sama. Tak s ní ještě celý večer chodili na střídačku po loukách až do tmy.I v noci panička vstala šla se s ní projít ,ještě dala další piluli a čekala co ráno. No Belinka už byla čupr holka a dožila se 10 let.

 

Přidáno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?