Charlie šťastný den :o)

6. ledna 2016

Tak Vám milý přátele jdu napsat kratičký příběh o tom jak jsem měl štěstí a našel svůj domov. Byl jsem nalezen 6.11.2015 ale kde přesně mě nalezli to nevím ani Já sám. Přivezli mě ten den do Olomouckého útulku a udělali potřebné věci jako u všech pejsků. V útulku jsem strávil skoro dva měsíce,ale nebýt mé paničky tak bůh ví jak dlouho bych tam ještě byl. Jsem kříženeček ale čeho to se neví. Vážím 10 kg a je mě 1 rok.

A jak to vlastně bylo : Moje panička po opravdu hodně moc dlouhé době brouzdala po Netu a jen tak ju napadlo,že se podívá na útulku a samozřejmě ten nebližší k jejímu domovu. Pejsky sice už doma má,ale chtěla mít jednoho většího,no né zasik nějakého obra :o) A jak si tak prohlížela stránku Olomouckého útulku,tak mě tam spatřila a hned jsem ju padl do oka,prostě ze mě nemohla spustit oči. Když pak přišel páníček z práce,tak mu o mě říkala, páníček se na mě koukl na obrázku a řekl hmm. A nakonec tedy paníček tak nějak souhlasil, i když nevěděl co odemne může čekat,ostatně jako od jiných pejsků,které jsou v útulku. Chtěli si mě vzít už na Vánoce,ale bylo zavřeno a otevřeno měli 27.12.2015,tak tedy se páníček rozhodl,že tam pro mě půjde,tak si vzal to co je potřeba a šel pro mě,ostatně šel pěšky,bylo to kus cesty,ale aspoň se provětral a určitě mezitím přemýšlel o mě. No panička byla netrpělivá a tak čekala až ju páníček zavolá. Paníček ju pak asi po hodině zavolal a řekl : Tak ti ho tedy vedu,ale byla tam jedna paní,která se rozhodovala mezi mnou a ještě jedním pejskem,tak ta pracovnice se ju šla zeptat kterého si tedy vezmou a naštěstí si vzali toho druhého,no to by paničku asik trefilo a byla by moc smutná. Panička čekala až dorazíme domů,cestou jsem měla bezva prochajdu a docela jsem tak trochu tahal no byl jsem zmatený,což je normální páč jsem nevěděl co se mnou bude. Když jsem konečně dorazili domů tak jsem spatřil paničku a ta byla ze mě hotová,moc jsem se jí líbil a hned mě šoupla do vany a nastala koupel a sušení,moc se mě to nelíbilo,ale zvládl jsme to. Mezi tím páníček ještě paničce říkal,že jsem byl do útulku jednou vrácen,rptože jsme doma občůrával a že na mě neměli čas,potom tedy nechápu proč si mě vůbec brali a zas strčili zpátky. Po koupeli jsem řádil a všude jsem si to byl okouknout včetmně Hafínku a hned jsem se pěkně zabydlel a moje místo bylo v posteli jak jinak. Mám moc rád pejsky ostatní a děti také a to se panička bála jak budu reagovat a úplný pohoda. Jinak co se týče mé povahy,tak jsem neskutečný Mazel, hrozně rád si hraji venku aj doma,ale venku mě panička trochu musí srovnat,jinak se docela rychle učím nové věci a je prý na mě vidět že jsem moc vděčný. Nyní už umím pěkně sedni,lehni,dej pac a ještě se učím další a další,venku je to taky mnohem lepší,ale budu chodit určitě hodně dlouhou dobu na vodítku,než se opravdu naučím poslouchat řádně,ale jednou to panička musí vyzkoušet také,ale nato je ještě spousty času. Jsem opravdu moc spokojený a doma jsem zatím nic nevyvedl,krom toho,že jsem čmajznul brambůrky a páníčkovi ožužlal plyšáka :o) No to co najdu na zemi tak rád seberu :o) Jo a abych nezapomněl,jmenoval jsme se Olek,ale moc jsem nato neslyšel,tak panička přemýšlela a rozhodla se pro Charlieho,že se to aj ke mě hodí. Tak a to je můj konec mého příběhu.


Přeji všem pejskům v útulkách,ať už kdekoliv,aby si také našli svůj Nový domov a měli štěstí na páníčky a měli se dobře stejně jako Já :o)

 

Uděleno: 100 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?