Chcete mít "létajícího psa"? - FlyingDog pro aktivní psy

23. října 2009

Počet lidí, kteří se svým psem věnují nějaké sportovní aktivitě, v České republice stále roste. Někteří závodí na profesionální úrovni, jiní si občas jdou zaběhat se psem do lesa. Úroveň kynologů v ČR se stále zvyšuje. Na trhu se objevují speciální pomůcky pro výcvik, píšťalky, postroje, krmiva pro sportovní psy. V této souvislostí není neobvyklé, že česká společnost Equi-max přišla s novou řadou nutričních doplňků Flyingdog pro sportovní a aktivní psy.

Původní záměr byl vyrobit speciální produkty, které by umožnily extremně zatíženým musherským psům rychlou regeneraci po závodech, návrat k práci a spolu s tréninkem by zvýšili jejích výkonnost a plné využití vrozených schopností. Ve spolupráci s profesionálními závodníky a jejích psy se podařilo sestavit 4 výrobky: After drink, Mineral drink, Gelatine a Calcium adoptované na psí organizmus.

FlyingDog pro aktivní psy

Tato řada výrobků získala své příznivce mezi závodníky u nás a v zahraničí. Zjistilo se, že Flyingdog je vhodný nejen pro musherské, ale pro všechny aktivní a zatížené psy. Proto teď nabízíme tuto řádu výrobků široké kynologické veřejností a věříme, že i mezi „obyčejnými" pejskáři získáme příznivce a věrné zákazníky.

Praktické využití výrobků od Flying Dog

AFTER drink proteins & sacharides je práškový koncentrát pro přípravu regeneračního protein - sacharidového koktejlu s anabolickými účinky. Obsahuje vyváženou směs všech aminokyselin, vitaminy a draslík. Doplňuje zásoby glykogenu ve svalech a játrech a tím pomáhá předcházet katabolickým procesům. Podává se po zátěži a při rekonvalescenci.

 

Mineral Drink rehydration je vysoce účinný energeticko rehydratační iontový a vitamínový nápoj vhodný před a při výkonu a také pro doplnění tekutin během dne. Účinná redydratace zlepšuje celkovou kondici psa a zvyšuje předpoklad pro kvalitní výkon. Vhodný pro doplnění tekutin při letních vedrech.

 

Protection Calcium je velmi účinná kombinace přírodního mléčného komplexu vápníku, fosforu a dalších minerálů s kasein-fosfopeptidy (CPP). Schopnost CPP vázat a transportovat vápník zefektivňuje jeho vstřebávání a biologickou využitelnost.

 

Protection Gelatine je čistý hydrolyzát želatiny vysoké biologické hodnoty obohacený o L-cystin, rutin a vitamíny C a B6. Dodává potřebné látky ke zlepšení výživy kloubních chrupavek, šlach a vazů.

 

Více na stránkách www.flyingdog.cz

 

Autorka: Olga Vorontsová

vorontsova.olga@flyingdog.cz

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?