Chico

20. prosince 2010

Chico je 5letý kocour.Narodil se naší tříbarevné kočce Kikině,kterou nám někdo ukradl, když bylo koťátkům 14 dní.

 

Koťata jsme si vypiplali sami.Bylo jich původně 5 jedno se,ale narodilo mrtvé.Tři kocouři(černý,rezatý,Chico)a 1 černá kočička.Táta nám nedovolil je mít doma tak jsme je na noc museli nechat venku v kůlně.

 

Jedno ráno jsme šli koťata nakrmit a zjistili jsme že černého kocourka nám zabila kuna :(.Další den se nám kočička ztratila :(.Zůstali nám 2 rezatí kocourci.Já sem si chtěla nechat toho celého rezavého protože CHico byl vždycky nejmenší,všude poslední,špinavý,smradlavý...prostě takový nevyvinutý.Ještě k tmu mu táta přejel nohu autem :(.Ale přežil to.Nakonec jsme si ho nechali a Zrzka jsme dali babičce,které ho někdo otrávil.Zemřel mi v náručí :(.
Zbyl nám tedy Chico♥.Mamka si myslela že jako kotě nepřežije,ale nakonec byl jediný.

 

Kikina byla stejná jako on.Krásná,chytrá,milující...prostě nejlepší.Koťata měla v necelém roce života.Mamka mi nevěřila,že je porodí do bedýnky,kterou sem jí připravila,ale to už je jiný příběh.

 

Vraťme se tedy k Chicovi.Je to ten nejlepší kocour na světě.Milujuho ze všech zvířat co mě provázelo životem(o to jich bylo)nejvíce.Bude to asi tím,že on je jediný který mě považuje za svého pána.Chodí jenom za mnou,věčně se mnou sedí o pc.Chodí se mnou když jdu pro obědníky :D.Je prostě zlatý.
Mě se rezatá barva na kočkách moc nelíbí :D,ale on i kdyby byl černý(ta už ubec ne) tak je nej :D.Vždycky jsem chtěla mouratou kočku a nikdy v životě jsme jí neměli a to jsme měli koček :D.

 

Proč je Chico tak chytrý?...jednoduchá odpověd...Je jedinečný!To co ho baví dělá bez pamlsků a to co ne to jede jen na jídlo :D. Někdy má svoje dny,ale to máme snad všichni ;). Škoda,že to není kočka.Kotě po něm bych si určo nechala.:))))

 

Přidáno: 38 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?