CHODSKÝ PES

6. července 2015

Chodský pes je mým nejoblíbenějším plemenem, ale před 10 rokami jsem ho ještě neznala. Tady je můj příběh: JAK JSEM POZNALA CHODSKÉHO PSA. Nejprve se mi líbily plemena jako je třeba rotvík, čivava atd. Ale v nějakém roce se všechno změnilo vyšel časopis o Chodském psovi, říkám si, že je to krásný pes, ale vůbec ho neznám (byla jsem odborník ve psech).

Tehdy jsem měla ráda německého ovčáka, ale mít trochu menšího psa se mi víc zamlouvalo, bála jsem se hodně velkých psů a tehdy jsem byla ještě malá, bylo mi 8 let. Časopis o Chodkém psovi jsem si každý den brala do školy a v hodině jsem myslela jen na Chodského psa, byla to láska na první pohled.V té době se mi líbili psi hezkého vzhledu, ale jak jsem si přečetla časopis o Chodském psovi tak mě zaujala i povaha, neagresivní, pes vhodný do rodiny atd. Ale

Chodského psa jsem mít nemohla, bydlela jsem v bytě a věděla jsem, že by doma trpěl.Moje sestra si ho pořídila a když jsem ho viděla naživo tak se mi líbil ještě víc. Jak jsem bya starší tak se nic nezměnilo k lásce k tomuto plemeni, ale věděla jsem o něm stále víc a víc. Pak mi mamka slíbila, že mi Chodského psa dovolí, ale až dostuduju, to bylo ještě dlouho. Ale už brzy si ho pořídím ještě 1 rok školy a konečně se ho dočkám. Po tolika letech čekání.


I když ho zatím nemám tak podle mojí sestry vám můžu říct, že je to vhodný pes pro každého, jestli hledáte nějakého psa, doporučím vám tohle plemeno sice ho nemám, ale mě uplně stačí jak jsem byla u sestry na prázdniny (sestra je starší o 10 let) je to UŽASNÉ plemeno a á už jiné nikdy nechcu. Mám rotvíka a čivavky, ale ty se chodskému psovi nevyrovnají.


KAM JEDNOU CHODSKÝ PES
MEZI DVEŘE TLAPKU STRČIL,
UŽ JINÉHO PSA NECHTĚLI.

 

Uděleno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?