Chovatelská stanice Beyrouth: Jak se krmí šampioni

1. června 2015

V naší chovatelské stanici Beyrouth chováme Mainské mývalí kočky více než 13 let. Za tuto dobu se nám podařilo vybudovat jednu z nejúspěšnějších chovatelských stanic mainských mývalích koček nejen v České republice, ale také celosvětově. Naše kočky a odchovy vítězí na stovkách výstav. Chovatelé se nás často ptají, jak jsme docílili u našich koček tak skvělé kondice.

Na tuto otázku vždy říkám: "Pokud chcete, aby kočka vypadala dobře, byla zdravá a ve výborné kondici, je důležitá nejen péče "zvenku", ale především péče"zevnitř". Nejen u lidí, ale také u zvířat totiž platí pravidlo, že to, co jíte, se projeví na vašem celkovém fyzickém a často i psychickém stavu."

Právě proto se dlouhodobě zaměřujeme na výběr co možná nejkvalitnějších krmiv, která nevybíráme na základě reklamy, ale na základě kvalitního složení. Přestože naše kočky krmíme i masem, je v dnešní době krmení suchým krmivem nezbytnou součástí života každého domácího mazlíčka nejen v chovatelských stanicích, ale i domácnostech. Kvalitní kompletní krmiva obsahují veškeré složky, které jsou potřeba pro optimální a vyvážený růst a život domácích mazlíčků.

Deef Fire: 35x Best in Variety, 36x nom. Best in Show, 22x Best in Show, 6x Best of Best, 2x Best Maine coonSnažíme se vybírat to nejlepší, důležité ale samozřejmě je, aby kočkám krmivo nejen prospívalo, ale také chutnalo a prospívalo celkovému zdravotnímu stavu a také vzhledu. Pro každého chovatele je totiž důležité, aby kočky vypadaly krásně a měly krásnou, lesklou a zdravou srst.

Už to je více než rok, co jsme začali používat krmivo Leonardo. Doporučila nám jej tehdy naše kamarádka také chovatelka, které, stejně jako nám, záleží na jejích kočkách. Německé krmivo Leonardo nás zaujalo nejen kvalitním složením, ale také nabídkou několika receptur (Grain-free, jehněčí, kachní, rybí, Maxi-Croc pro větší plemena koček, Light pro kastráty nebo skvělá receptura Kitten pro koťata).

Téměř 10 let jsme krmili jednou z nejznámějších značek krmiv, dlouhodobě patřících ke špičce a byli jsme spokojeni do té doby, než výrobce změnil místo výroby. Náhle se u našich koček začaly objevovat různé problémy, kvalita srsti nebyla dobrá a některé kočky krmení odmítaly. Na základě těchto zkušeností jsme se rozhodli změnit značku krmiva. Vyzkoušeli jsme s různými úspěchy několik dalších značek, až jsme přešli na Leonardo. Překvapilo mě, že kočky krmivo Leonardo začaly příjmat s chutí, bez uzobávání a jiných "hladovkářských" protestů, jak to umí jen kočky.

Irish Rose - International ChampionNemáme kočky, které by ho odmítaly. Kočky dobře prospívají a jsou spokojené. Nevyskytují se žádné problémy a potravinové intolerance. Kvalita srsti je perfektní a celkově přechod na tuto značku hodnotíme velice pozitivně.

Leonardo patří k superprémiovým krmivům, je vyráběno v Německu, je pro nás zárukou stabilní kvality a není předražené. Krmivo nám dodává eshop Krmímkvalitně.cz a jsme s ním velice spokojeni (a hlavně naše kočky) stejně tak, jako se službami a výhodami, které nám náš dodavatel poskytuje. Naše kočky milují především receptury s kachnou nebo jehněčím masem, ta je jejich nejoblíbenější. Vyzkoušeli jsme také Grain-Free a velmi dobře se nám osvědčila také granule pro koťata Kitten. Podle našich zkušeností můžeme každému Leonardo vřele doporučit.

Doufám, že naše doporučení pomůže dalším majitelům a chovatelům, kteří hledají to nejlepší krmivo pro své mazlíčky.

S pozdravem

Yousef Khaled

CHS BEYROUTH

KrmímKvalitně.cz

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?