Chození po ledu v bazénu

8. ledna 2013

Jako každý den mě panička šla pustit ven, abych se mohla proběhnout a vykonat své potřeby. Jenže já jsem si chtěla hrát, myslela jsem, že panička půjde se mnou, ale nešla.

 

 

Tak jsem se musela zabavit sama. Ihned jak otevřela dveře, tak jsem vyběhla, utíkala na zahradu a skočila na ten čerstvě napadaný sníh. Začala jsem skákat radostí, válet se a dorážet na postaveného sněhuláka, co tam byl. Ten ale na mě vůbec nereagoval, tak jsem si šla hledat jinou zábavu. Chodila jsem po zahradě, občas zaštěkala na kolemjdoucí lidi, ale i to mě po čase přestalo bavit. Poté jsem viděla jak letí ptáček nad bazeném. Ihned jsem běžela za ním a chtěla ho chytit.

 

Bazén byl zamrzlý a zasněžěný. Vůbec jsem nevěděla, že pode mnou je hodně vody. Tak jsem vykročila a zjistila, že led by mě mohl udržet, začala jsem tam chodit a skákat na toho ptáčka, ale ten byl moc rychlý a já ho nemohla chytit. Když panička přišla k oknu a chtěla se podívat, co venku dělám tak dlouho, viděla, že chodím po bazénu, hned se šla obléknout a běžela za mnou. Bála se, že bych se mohla propadnout, venku už totiž nebyly takové mrazy a led pomalu tál.

 

Zavolala na mě, ať jdu ihned k ní, ale já nešla, bála jsem se, že bych mohla dostat výprask. Vůbec se mi ten paničky tón nelíbil. Pak panička zavolala ještě jednou milým hlasem a já hned šla. Nakonec jsem si už hrála s paničkou, vzaly jsme ven moji novou hračku a šly ji ihned vyzkoušet. Hráli jsme si tak dlouho, že když jsme přišly domů, moc mi vyhládlo. Spapkala jsem vše, co jsem měla v misce, napila se a lehla si do pelíšku. Celý den se mi pak už nechtělo nic dělat, jen ležet a ležet...

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?