Chůze na botách

5. října 2011

Pes se musí nejdřív naučit na povel zařadit mezi nohy psovoda. Naučit ho to je jednoduché .. Pokud umí obíhat okolo, tak mu v pozici za zády řekneme povel pro zařazení mezi nohy psovoda, já používám "střed".

 

 

Pokud pes obíhání neumí, tak můžeme použít druhou variantu, a to zacouvání mezi nohy zepředu, pro tento trik používám povel "mezi". Pak začneme se samotným nácvikem povelu "boty". Povel si můžete zvolit jakýkoliv chcete, já používám "boty", přijde mi to krátké a výstižné.

 

Když máme psa v pozici mezi nohama, tak nohy přisuneme co nejblíže jednu k druhé a špičky dáme k sobě, psovi pomůžeme pamlskem, nebo mu packy na boty dáme rukou .. Pokud má pes packy na botách, jak požadujeme, tak ho odměníme pamlskem a dáme mu volno.

 

Trik opakujeme znovu a stále na místě .. až když pes umí na boty dát packy sám a vydrží, tak zkoušíme pomalu našima nohama pohybovat, nejdřív do vzduchu a pak i společné kroky .. Některým pesanům to trvá déle, jiní pochopí hned.

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?