Chybíš mi

5. října 2012

Už je to rok, lásko moje, co jsem si tě přivezla domu a přesně tři měsíce a 2 týdny a 4 dny, co mi tě vzali. Chci, abys věděla, že já tě prostě miluji a že jsi byla moje největší sluníčko. Láska moje. Chvíle s tebou byly plné smíchu a radosti. Dokázala jsi rozesmát i pobavit.

 

 

Nikdy nezapomenu ten den, kdy mi řekli, že jdeš k někomu jinému. Spadl mi svět. Slzy mi tekly po tváři. Nebyla jsem schopná slova. Ten poslední tvůj pohled na mě nikdy nezapomenu. Pohled "Kam jdeš? Proč mě tu necháváš?"

 

A já nemohla nic dělat, jen říct miluji tě a nezapomenu a pomalu se od tebe vzdalovat. To prázdno v pokojíčku po tvém pelíšku mě nutilo brečet znovu a znovu. Koukat venku na místa, kde jsme spolu řádily a byly šťastné. Ty noci, kdy jsme spala jedna vedle druhé.

 

Dala bych cokoli jenom proto, abych tě mohla vidět. Pohladit. V životě mi nikdo nechyběl víc. Lásko moje, vrať se. Prožila jsem s tebou jednu zimu. Byla to ta nejnádhernější zima. Všechno mi tě připomíná, když slyšim tvoje jméno. Vidím jakéhokoliv bíglíka jako ty. Slzy se mi derou z očí. Nedokážu být prostě bez tebe.

Miluju tě Eimynko moje. Vždycky budu.

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?