Čičák

25. listopadu 2011

Ahoj, jsmenuji se Čičák a píši z teploučkého obýváku a s nacpaným bříškem. Vždy to tak ale nebylo...

 

 

Když jsem se narodil, bylo teploučko. Květen. Maminka mě krmila a bylo to fajn. Měl jsem bráčky a sestřičky. Pak jsem trochu povyrostl a začal jsem poznávat okolní svět. Stromy, ptáky, myši, motály. A i psa, který se s námi dělil o dvorek. Ten ale moc přátelský nebyl a často nás s maminkou a sourozenci proháněl. Naštěstí jsem byl rychlý a utekl jsem mu.

 

Jak šel čas, tak jsem rostl, začal si sám chytat krmení. Občas mi lidé něco hodili na dvorek. Těstoviny s omáčkou, polévu... Ano, fuj, ale nestěžoval jsem si. Aspoň něco do prázdného žaludku. Kořisti venku totiž ubývalo. Bylo nás na ni moc koček a navíc začala být zima. Na přelomu října a listopadu prostě teplo už není.

 

Bylo to ošklivé, mě bylo ošklivo. Teklo mi z nosu a očí, měl jsem matnou, rozježenou srst, byl jsem jak pytlík kostí a byla mi zima. Posedávám si tak na dvorku a paní, co mi občas hodila nudle s omáčkou mě vzala do náruče a někam mě nesla. K silnici. Trochu jsem se bál. Přišel jsem tam o dvě sestřičky. Došli jsme tam a stáli tam tři lidé s autem.

 

Paní mě jedné té osobě předala, řekla, že umím chytat, jsem zvyklý venku a moc se nemazlím. Paní, co si mě vzala, poděkovala, sedla se mnou na zadní sedačku a rozjeli jsme se. Cestou mi povídala, že mě čeká teplo, jídlo, veterinář a jídlo. Usnul jsem ji v náručí...

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?