Čím se zdobí milovníci koček?

26. února 2017

Kočky na světelných vypínačích, kočky na hrnečcích, kočky na polštářích. Kočky všude. Správný kočičář má kočky zkrátka všude. Přinášíme tipy na šperky, které oceníte vy i vaše kočka!

Klasika k nezaplacení

Stříbro nebo zlato jednoznačně nezklamou. Kromě klasických přívěšků z drahých kovů se vyrábí například i prsteny, které vypadají jako kočka, omotaná kolem vašeho prstu, což je trendem poslední doby, k sehnání především na webových stránkách, objednávajících své zboží z Číny. Při troše zapátrání na internetu naleznete stovky i tisíce nejrůznějších podob a vyobrazení koček. Cenově se při koupi například stříbra vejdete do 500Kč, pokud si i připlatíte, existují obchody, kde vám vyrobí kočku dle fotky, na přání.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Typický kočičář?

Například v Americe je kočka neoblíbenějším mazlíčkem, předčila dokonce i psí zastupitele. Každá třetí americká domácnost dle statistik vlastní kočku. Američtí vědci (aneb jejich starosti bychom také chtěli mít za pracovní náplň) sestavili tedy i žebříček typického kočičáře – typický milovník koček nejenže miluje kočky, ale částečně se své kočce i podobá. Polovina majitelů koček se vyznačuje nošením nejraději volně vlajících účesů nebo jen maximálně jednoduše sepnutými vlasy, bez výrazného líčení a nejčastěji v pohodlném a funkčním oblečení. Téměř každý kočičář má na ruce nějaký prsten. A na krku řetízek. Těžko ale říci, zda se do těchto statistik počítají i mužští příslušníci skupiny „kočičářů.“ U těch vede nejvíce tetování.

Šperky z ptáků

Úplně největší radost své kočce uděláte pořízením šperků z ptačího peří. I tyto se dnes stále s větší oblibou tlačí do popředí. (Ročně kočky na světě zahubí 3,7 miliardy ptáků a hrozí, že ročně vymřou kvůli kočkám tři ptačí druhy, takže kočky ptačí peří skutečně potěší!). Ptáci k těmto výrobkům poskytují peří zcela dobrovolně v době, kdy přepeřují a zvládnete si je jistě vyrobit i doma! Čelenky do vlasů s koženkovými šňůrkami s peřím na konci je nejjednodušší návod, ti šikovnější zvládnou například i náušnice. Vaše kočka bude nadšená a bude je chtít také! A kde všude máte kočku vy?

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?