Clydeova zkouška ve šplhání

2. ledna 2012

Páníčkové mě už pouštějí ven bez hlídání, tak jsem toho využil a vyšplhal na největší strom v zahradě. Byla to švanda, ale měl jsem i trochu strach, jak mě sundávali.

 

 

Doma jsem přemýšlel a nakonec usoudil, že se mi na tom stromě docela líbilo, a tak když mě znovu pustili ven, v nepozorovaném okamžiku jsem se znovu vyšplhal nahoru, ale tentokrát jsem šel výš, až úplně nahoru, kde by rozhodně žebřík nedosáhl. Čekal jsem, že pro mě někdo přijde, ale nikdo nešel. Pomalu, ale jistě jsem začal slézat dolů.

 

Když jsem už byl asi v polovině cesty podjely mi nohy, ale naštěstí mě drápky nezklamaly a já jsem se udržel. Potom jsem slezl na místo kde se kmen rozdvojoval,
kde mě předtím s žebříkem sundávali a na chvíli si odpočinul. Když jsem znovu začal lézt, přišli ke kmeni moje pánička se svou kamarádkou.

 

Už by na mě v pohodě dosáhli i bez žebříku a tak jsem začal mňoukat a čekal že to udělají. Ta kamarádka páničku pořád přemlouvala, ale ona řekla jen: "Ne. Nech ho, jestli má bydlet v zahradě, tak si v těchto situacích musí poradit." A tak jsem se pootočil na kmeni, abych viděl na zem a skočil. Pánička mě vzala do náručí a pořád opakovala: "Ty jsi pašák. Teď už se o tebe nikdy nemusím bát."

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?