Co já a štěňátka? Ani se neptejte!

11. září 2012

Ahoj, jsem Verunka a je mi 1 a půl roku. Na konci srpna jsem začala hárat a moje panička se domluvila s kamarádkou, že budu mít s jejím psíkem Robinem (krásným bílím maltezáčkem) štěňátka. Obě dlouho čekaly na chvíli, kdy začnu hárat a byly domluvené, že až to bude, přespí u nás i s Robinem.

 

 

No, a když ta chvíle nadešla, Robin u nás byl a asi po půl hodině, co se pokoušel mi udělat štěně, ačkoliv jsem na něj vrčela, dostal ze samého napětí průjem. Panička chodila a uklízela to po něm a řeknu vám, moc to nevonělo. Každopádně se mu nepovedlo udělat štěně ani přes noc, takže byly obě paničky zklamané, ale já jsem měla dobrý důvod, proč s ním nechci mít štěně.

 

"Za 1. je menší, za 2. je to můj dlouhodobý kamarád a za 3. se mi ani nelíbí." No, ale holky to se mnou nevzdávaly a když už to nešlo s Robinem, našly mi jiného ženicha. Jmenoval se Endík a byl dokonce o trochu větší než já a měl barvu takovou krémově hnědou. Prostě fešák. Jenomže se problém zase našel, neměl o mě zájem.

 

Ale co myslíte, holky to se mnou zase nevzdávaly, ale už si musely pospíšit, protože už uběhly 2 týdny. A najednou jako hrom z čistého nebe zavolal paničce její kamarád, který měl psíka a shodou náhod to byl taky Endík. Tak se domlouvali a domlouvali, ale nemohli najít žádný termín, kdy by se to hodilo oběma. Nakonec se domluvili, že si zavolají ještě později, třeba za tři dny.

 

Uběhly tři dny a co myslíte, že se stalo? Přestala jsem hárat. Panička zavolala svému kamarádovi a domluvili na procházku, abychom se poznali a Endík to mohl zkusit za půl roku. A víte co? Já jsem i raději, protože je mi rok a půl a nemyslíte, že jsem na štěně malá? Já teda jo, a i kdyby jsem nebyla, tak se chci ještě mazlit a užívat si venku s kamarádama. Doufám, že se vám můj příběh líbil a trochu se mnou i soucítíte. Tak hafoj a přeji se svou paničkou krásné slunečné dny.

 

 

 

 

Přidáno: 48 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?