Co potřebuje všechno štěně?

13. srpna 2012

Pokud od svých dětí furt slyšíte: „Mami, tati, já bych chtěl/a zvířátko.“ Možná právě tuto větu posloucháte každý den a pomalu začínáte přemýšlet o tom, že byste své ratolesti nějaké pořídili. Jaké ale vybrat? Založit si raději akvárium, anebo koupit roztomilého pejska či kočičku? A mohou mít nějaké zvíře i děti s alergií?

 

 

Vaše dítě má alergii na psí chlupy zkuste krátkosrsté plemeno je jich více. Štěňata, když jsi je pořídíte třeba k Vánocům pro dítě, tak s ní zacházíte jako s věcí, když si ho berete do rodiny, je to už právoplatně člen. Rozhodně nedělejte, že ho vaše děti budou chtít, ale pak se o něj nebude kdo starat, výchovu štěněte nikdo nesmí vynechat, mohlo by to vylepšit jeho povahu!

 

Jestliže si pořizujete větší plemeno měli byste mít zahradu, nemají rádi stísněné prostory. Třeba jako je Labradorský retrívr. Pro děti je to úžasné plemeno, ale potřebuje se dobře vycvičit, jinak se s ním budete bát vylézt z domu, protože strašně tahá. Proto je dobré s ním chodit na cvičiště.

 

Pokud je to menší plemeno, spokojí se s panelákem, ale potřebuje častější vycházky. Avšak některá plemena jsou agresivnější, tak také na to potřebují výchovu už od štěněte.

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?