Co s paničkou děláme

23. ledna 2012

Když si mě panička kupovala jako malé štěně, nikdy nevěděla, že budu takhle aktivní a neúnavný. Většina kynologů si myslí, že pudlové jsou vhodní pouze jako výstavní psi nebo jako gaučáci.

 

 

Panička ale ví, že se bez pohybu a zaměstnání ukoušu nudou. A také že mi nestačí klidné a krátké procházky, na kterých se nic zajímavého neděje. Já jsem prostě pes, který má rád nějakou akci, ať už jakákoliv. Proto se mě panička při každodenních procházkách snaží zaměstnat tak, abych po návratu domů neměl čas na dělaní blbostí.

 

Občas proto na procházkách zkoušíme různé blbliny, které se sice ostatním mohou zdát jako nesmysl, ale Bernýska to zabaví a je nadšený, když se mnou může spolupracovat. V současné době zkoušíme třeba cviky - oběhni a dokola (obíhání stromu na obě strany), dotkni se čehokoliv, packu na strom, obcouvej strom, choď po kládě, přeskoč kmen, vyskoč na pařez/kámen, vykoukni pod lavičkou a spoustu dalších. Takhle se s paničkou bavíme na každé delší procházce, na kterou vyrážíme.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?