Co si myslím o týraných pejscích, a nebo psech v útulcích

24. dubna 2011

Někdy přemýšlím o tom, jaké to psi v útulcích mají. Musí to pro ně být hrozné.Já jsem nikdy neviděla žádný útulek naživo. A ani nechci! Psi kteří nemají trochu lidské lásky, vždyť to je hrozné. Někteří lidi by si to měli v hlavě promyslet,než dají pejska do útulku, nebo když ho týrají a nebo ho vypustí ven. Je to opravdu hrozné co se na tom světě děje... :(

 

V telivizních novinách občas bývají nějaké diskuze když někdo týrá psa,!..!!! Podviživený, u některých katastrofální podmínky, no protě hrůza! doufám že alespoň vy se tak nikdo nechováte.. A nebo když jdu s Bobem na procházku a vidím, jak je v boudě některý pejsek celý život přivázaný! Potom ten pes umře, a co si myslíte?? Ten majitel si koupí dalšího psa, štěňátko a je to to samí! Proč to ti lidé dělají? V našem státě, to nemá cenu slov. Některý člověk zabije svého psa a oni s tím nic neudělají,dají mu tak akorád 2 roky vězení, a až ho propustí, on to bude dělat znova a pořád dokola-Hrůza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Přidáno: 15 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?