Co všechno stihne kocour za den?

28. srpna 2016

Když se ráno kocour vzbudí, což je u nás klasika kolem 6 h ranní, takže nemám žádnou šanci se vyspat ani o volnu. Po tom, co mi kocour dotrhá zubama vlasy abych vstávala a já na to nereaguji, přejde k prstům u nohy a kouše dokud nevstanu. Spánek je pryč.

Rozespalá dojdu do kuchyně s tím, že mezitím tak 100x škobrtnu o kocoura a kočku, který se nedočkavě dožadují jídla i s hlasitým mňoukáním. Po servírování snídaně nadchází hlasité mlaskání a pár minut klidu. Potom musí oba přijít poděkovat, nejdřív se o můj obličej otřou hlavou a pak nastavují zadky. Po vydatné snídani, což je u nás kapsička Brit, nebo jiná,záleží, co zrovna vytáhnu ze zásob, nastává čas na odpočinek.

Otevřu dveře do kuchyně, že trochu poklidím, když je klid a hnedka se vyřítí dvě chlupaté tornáda a mám po klidu. Mezitím mi 3x stihnout převrátit, nebo aspoň část květináče převhrnout, prý abych se nenudila :). Když si sednu do křesla, přiběhnou hned za mnou a nevím, jestli mám na hlavě kočku, nebo slona.

Pokračování třeba příště. :)

 

Uděleno: 50 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?