Conny - jak jsem se naučil být čistotným pejskem

14. října 2010

Když jsem byl ještě hodně malý kluk, bylo mi jen pár týdnů, tak jsem se dostal do své nové rodiny....asi dřív, než jsem měl.

 

Nebyl jsem ještě ani očkovaný, proto jsem raději nechodil ven, abych nebyl nemocný. Celý svůj den jsem převážně trávil v kuchyni...většinou s paničkou :)), aby mi nebylo smutno. Po celé kuchyni jsem měl rozprostřené noviny, na které jsem vykonával potřebu. Časem mi panička noviny ubírala a ubírala, až mi tam zůstali jen jedny. Naučil jsem se chodit na ně. Po očkování jsem začal konečně běhat ven, panička mě brala co dvě hodiny, takže jsem rychle pochopil, co mám venku dělat. Během dne, když panička odešla do školy a já jsem musel být sám doma, mi raději ještě jedny noviny v kuchyni nechávala…nehody se stávaly stále míň a míň, ale když už se staly, tak jedině na noviny.

 

Tato zkušenost z mládí na mě zanechala velké stopy :))...byl jsem velmi čistotný po celý život. Občas, když jsem měl žaludeční obtíže,vždy jsem utíkal do kuchyně, na to místo, kde kdysi bývávali noviny a pokud jsem chtěl jít ven, tak jsem si řekl. Nehody se mi začali stávat až ve stáří, když už jsem to do kuchyně nestíhal…ale to se na mě panička nikdy nezlobila.

 

Přidáno: 26 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?