Cvičíme Agility---> Po našem!..

24. dubna 2015

Před pár dny jsem Jesince stloukla pár překážek (pevných, skládacích,..) a dnes jsme se rozhodly je vyzkoušet. Jesince je přece jenom skoro šest let takže to ze začátku moc nešlo, ale po pár zkouškách to šlo dobře.. Plánujeme, že nějak vytvoříme nebo koupíme TUNEL, to jsem zvědavá!

Pár překážek už shodila a pořád ještě schazuje, ale na to že to nikdy nezkoušela jí to jde celkem dobře. Jsem zvědavá na KRUH!.. Taky jsme dnes aportovaly!.. Jenže uprostřed tréninku se na zahradu dostaly slepice od sousedů, Jesinku velmi zaujaly, takže bylo po výcviku. Slalom jsme také trénovaly, ale zatím mezi nohama nebo sudy, speciální slalom zatím ještě nemáme. Uvidí se jestli by to vůbec šlo Jesince tak dobře, že by jsme dokonce koupily i ten speciální slalom.


Po výcviku jako odměnu jsem Jesinku pořádně podrbala, vykoupala, vyčesala a uložila ke spánku. Byl to náročný den. Určitě je Jesinka tak unavená, že bude spát ještě hóódně dlouho.. Jsem zvědavá jestli se naučíme všechno z Agility. Dokonce uvažuji jestli by mělo cenu učit se ÁČKO nebo KLADINU. To by bylo asi hodně těžké, ale je to ještě daleko.. Jsem ráda za to že je Jesinka tak šikovná a ráda se učí. Přeji vám také hodně štěstí při trénincích ať při Agilit nebo klidně při základním výcviku! ♥

 

Uděleno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?