Dagusttina Alfa Realoa - štěňátko a hrátky na zahradě aneb Polní krása

29. prosince 2011

Áááá! Dnes jsem poprvé v životě vstala jako úplně první z rodiny. Zatím vede Fexa, na druhém místě Jodie a pak Jeremy. Ostatní by rádi prochrápali celé dlouhé dny. Klidně i já. Vůbec se mi nechce vstávat, ale láka mě teplo, které vychází z okna.

 

 

Okno je na mě moc vysoko. ,,Jéé ahoj Dago!" pozdravila mě Fexa. ,,O co se pokoušíš? Ty máš pořád nějaký blbý a plány k ničemu!!" odbyde mě a jde k misce. Dívám se na hodiny. Je tam tohle zajímavé číslo: 4:27. Kdoví kolik to je hodin. Hm...bude to Fexa vědět? Příjde mi kromě rodičů nejchytřejší...,,Fexo...," začnu opatrně.

 

Fexa se na mě otočí. ,,Co je Tinko?" (označení Tinko, mi řekla po druhé v životě. Smí mě oslovovat Dago/Dagusttino (celé mé jméno) nebo Tino/Tinko/Týno. ,,No víš...podívej se na hodiny." Fexa vzhlédla. ,,No...a co chceš s hodinami?" ,,Chtěla bych vědět, kolik to je hodin...jestli to víš...tedy...já si to myslím, protože no, ehm, PODLE MĚ JSI NEJCHYTŘEJŠÍ Z NAŠÍ RODINY!!!" vydechla jsem ani jsem nemrkla.

 

Fexa se na mě zadívala s překvapením a s otevřenou tlamičkou. ,,Pro pro proSÍM?" nemohla uvěřit svým očím Fexa. ,,Oooh promiň, tedy, pardon, ježiši, ehm, TEDY DĚKUJI!" Teď jsem byla opět já zase zaskonečná. ,,Co to tu žvaníte za pitomosti??!" nechal se slyšet Jaguar. Za ním pyšně kráčela Amy, za Amy pak běžel Baddy.

 

Všichni jsme se navzájem pozdravili a popřáli krásný teplý a slunný den. Pak k nám přispěchali Jodie, Bára a Harley. Panička se vzbudila. ,,Dětičky dogovité moje, pojďte papat!" řekla nám zlaďoučkým hlasem a běžela nám otevřít dveře do zahrady. Já jsem se nažrala spolu s ostatními a všichi mí sourozenci i já jsme společně běžela ven.

 

Jaguar si hrál s pískem, Amy štěkala na sousedovic kočku, Jodie kousala svou gumovou pískací kost, Fexa se snažila šplhat po stromě za druhou sousedovic kočkou, Jeremy se přidal se štěkáním k Amy, Baddy se pokoušel houpat na houpačce, Harley si zahrabával kost, Sammy spal, Bára se honila jako štěně za ocáskem a já jsem všechny v tichosti pozorovala.

 

Ale pak jsem se jen očičkem koukla přes plot, kde už není naše zahrada. Tam je něco, co se jmenuje pole. Maminka mi o tom něco málo říkala. Říkala mi, že v poli žijí srnky, hraboši, rejsci, myši, myšky polní a jiná havěť. Pomalu kráčím k plotu. Sedím. Dívám se na tu krásnou pšeničnou nádheru.

 

Ááách. Kéž bych tam mohla vstoupit alespoň jednou. Teď tam v žádném případě nesním vztoupit, protože by mně panička asi zabila. Ale nechám si to zdát v mých krásných sladkých a chlupatých snů.

Vaše Tinka

 

 

 

Přidáno: 66 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?