Daisynka poprvé na operaci. Trhání mléčných zoubků.

10. dubna 2013

Přijely jsme s Daisynkou z operace. Paní doktorka hned rozklepanou Daisynku zvážila a celou dobu šla naše váha špatně ukazovala, že má 3,6 kg, ale má krásných 3,3 kg.

 

 

Poslechla jí srdíčko a dala jí včeličku do nožičky. Nemohla jsem ji držet já, protože bych to asi nevydržela, to jak zakňučela, ale držela ji mamka. Daly jsme jí na zem, kde se jí podlamovaly nožičky a pak se jí přizavírala malá očka. Paní doktorka si ji za chvíli vzala do náruče. A my jsme šly pryč. V půl druhé jsme přijely a pro Daisynku jsme se vrátily za 10 min 3h. Měla obvázanou pacičku a klepala se. Měla jsem moc velkou radost, že to tak dopadlo.

 

Zákrok stál kolem 800 Kč, dostaly jsme kostičku na kousání konzervičku, účet, jeden zoubek na památku trhaly jí 3, ale ty doktorka nevytrhla celé, a pochvalu. Paní doktorka měla radost, že jsme vyrazily na agi. Odešly jsme a nasedly do auta. Daisynka spala v pelíšku a teď je u mě na postely. Má být v klidu. A od zítřka normální režim.

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?