Damiánek vs. vosa (menší souboj)

24. dubna 2011

Ahojky mám pro vás připravený příběh.Když jsem byl asi po třetí na balkóně tak jsem si dal takový menší souboj s vosou,protože mě začala otravovat a to se mi vůbec nelíbilo.Chvíli jsem ji sledoval.Pak jsem na ní skočil a začal ten menší souboj.A můžete hádat kdo to vyhrál,no já jsem to nebyl.Vyhrála to včelka a horší bylo,že moje panička do toho nemohla zasáhnout,protože se bála,ale já jsem se asi předváděl a vosa mě píchla.A tak za chvíli odletěla a mě zatím opuchla packa.

 

Panička mi chtěla pomoct,ale když mi zavázala a namazala packu tak jsem si jí vždycky otřepal a obvaz mi spadl.Tak mi to tak nechali.Já jsem si to až móc olizoval,protože mě to brnělo tak jsem to mněl celé mokré.Když jsem šel spát tak jsem kvůli té pacce neusnul.Další den to bylo lepší už jsem si to ani tak neolizoval.
Ale ještě k tomu jsem chvilkami kulhal,i když už to bylo lepší.Když jsem šel spát tak už mi to nebebrnělo.No a když jsem byl uzdravenej pořádně tak to vypadalo na další souboj,ale to už mně panička nedala a tak tu vosu pořádně odehnala aby se už nikdy nevrátila a takhle to platí na pořád.Ale jsem hrozně moc šťastný,že už mě ta packa vůbec nebrní a,že místo vos,včel a čmeláků si můžu dát souboj s paniččinou rukou. :)) a je to lepší,protože mně alespoň nepíchne.

 

A nebudu si zase olizovat packu.Damiánek vám vzkazuje,že jestliže přiletí nějaká vosa,včela nebo čmelák tak vám garantuje,že to prohrajou.

 

Přidáno: 38 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?