Darebnice

7. října 2012

Ahoj kamarádi, jmenuji se Nelinka. Jsem ještě neposedné štěňátko. Nevydržím chvíli na místě. Pořád něco musím dělat, ostatně to všichni štěňátka prý dělávají. Není vůbec jednoduché se učit novým věcem, ale má panička je velmi trpělivá a já jsem za to ráda.

 

 

Co Vám chci ale napsat je to, že má panička bohužel také chodí do práce, další panička je na intru a malí páníček chodí do školy a tak jsem už musela zůstat také sama doma. Bylo ráno a najednou jsem se ocitla doma sama. Panička než odešla do práce, tak mi řekla, že jde do práce, ale příjde.

 

Já v tu chvíli myslela, že mám jít s ní ven, ale bohužel ... zavřely se dveře a já byla sama doma. Najednou jsem nevěděla, co mám dělat. Napadlo mě, půjdu se najíst a pak hrát. Jenže hračky mě moc dlouho nebavily, tak jsem se podívala na zeď a ta na mě provokativně koukala, tak jsem si řekla, že se do ní zakousnu.

 

Najednou byla dole půlka tapety, pak na mě koukal provokativně botník a tak jsem si řekla, že se do něho zakousnu a než by jsi řekl švec, tak tam byla spoušť. To se ví, že jsem to chtěla nějak uklidit, ale jak? Než jsem stačila něco vymyslet, tak přišla panička a vynadala mi. Není jednoduché být stěňátko.

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?