Dáša VS. Zajíc

11. dubna 2016

Tak jsem si zaběhala...a Dáša je zrozena pro coursing...:D Dnes večer 20:47-Takze jdu si jen tak po lehku, moc nedržím vodítko a Dáša najednou zatáhne. Vodítko mi vyleťelo z ruky a Dáša běží. Vidím tam něco černého...říkám si co to je??..to bude určitě nějaká kočka,tak ta se někam schová..nene Eliško to není kočka to je zajíc.

Zajíc udělal jednu kličku, druhou kličku ,Dáša za ním a v neposlední řadě já. Zajíc si to vydal přes parkoviště Brilovky a já si říkám:,,Kurňa,jestli vyleze tim druhym vchodem, který vede na cestu a nedaleko je hlavní, naštěstí udělal další kličku a běžel za takovou malou šedou budouvu, která nebyla ,,slepá,,.

Zajic mi dal náskok a tak misto toho ,aby jsem běžela za nimi tak jsem jim nadběhla. Zajíc kolem mě proběhl a Dáša se zasekla za budovou a dívala se, kolem sebe a hledala zajice..samozřejmě jsem ji chytla a vyhubovala ji. Zajíc utekl ,takže evidentně za Dášu vyhrál 1:0, snad nebude odveta. ....Takto probíhá ,,klidná,, večerní procházka s bíglem :D

Jinak běháme Lure coursing (umělý, běh za střapcem). Snad uvidíme v tomto sportu i více bigloušku :)

 

Uděleno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?