Dášenčiny pohádky pro malá štěňátka aneb jak správně cestovat autíčkem

18. listopadu 2010

Každá smečka má svého velitele a svoje autíčko.

 

Autíčko je různé barvy a má čtyři kulaté tlapičky a zaveze vás všude tam, kam by jste jinak šli moc a moc dlouho. Pro cestování autíčkem musí každý pejsek mít na paměti dvě pravidla.

 

Pravidlo první - nemít plné bříško, jinak budete blinkat.
Což o to, Dášenka jako správný jezevčík se do blinkacího pytlíku trefila celkem snadno, ale co například takoví buldočci?
Jednou s nimi jela na výlet i teta Draha a maminka říkala Lubovi, ať tak neřeže ty zatáčky,jenomže potom byla na silnici objížďka a spěchali a Dášenka poblinkala mamince úplně nový kabát. A maminka se trochu zlobila,ale ne na Dášenku a teta Draha jí vlhkými ubrousky otírala čumáček.
A tak vždy před každou dlouhou cestou dávala maminka pozor, aby se Dášenka nepřejedla a neměla zase tu kinetózu. A svačinku a vodičku ji vozili pro jistotu s sebou. A jezdili pěkně pomaloučku, aby z toho všichni něco měli.

 

Pravidlo druhé se týká správného výběru místa v autíčku. Dášenka se celkem dlouho vozila na zadním sedadle a vždy vedle maminky. Ta ji nechávala koukat z okna. Ale Luba se zlobil, že Dášenka olizuje sklo, ale zkuste to koukat se jenom tak a nevypláznou přitom ani trochu jazyk! A tak se Dášenka časem ze zadního sedadla přemístila dopředu na sedadlo spolujezdce.

 

Tam jí vůbec nebylo špatně, mohla se koukat a opřít i o přístrojovou desku a sledovat pěkně všechno dění včetně řízení auta. Zkrátka měla to pod tlapičkou!
Nejlepší to bylo vždy v létě, když jezdili na zmrzlinu. Jeli pěkně pomaloučku, Dášenka vystrčila čumáček stáhnutým okýnkem a nechala si jemně načechrávat ouška větrem. Labužnicky nasávala všechny vůně a všem jim bylo dohromady moc hezky.

 

A ta zmrzlina, no ta vanilková, to byla taky mňamka!

 

Přidáno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?