Děkuji

30. března 2013

Ráda bych tímto článkem poděkovala. Vím, že se to bude zdát zvláštní, ale není lehké jedním slovem vyjádřit vše, co bych ráda řekla našemu veterináři. Mnohokrát jsem toto slůvko vyslovila a to kdykoliv jsme opouštěli ordinaci, ať s jedním nebo druhým pejskem, nikdy jsem neměla pocit, že to stačí.

 

 

Náš pan doktor je náš už čtrnáct let a to od té doby, kdy jsem si přivezla Adélku. Celá léta jsem se nikdy nemusela bát, že návštěva veteriny mě bude stát spoustu peněz, jeho lidové ceny jsou také jedním z mnoha důvodů, proč jsou před jeho ordinací každodenní zástupy majitelů a jejich mazlíčků, na které si vždy najde čas. Naše Adélka je už stará dáma a tak i její zdravíčko už není co bývalo. Před několika lety ji časté záněty dělohy odsoudily ke kastraci, operace proběhla k naprostému uspokojení všech.

 

Nedávno naše sluníčko prodělalo mrtvičku a i když už bylo dlouho po ordinačních hodinách, pan doktor nás přijal a Adélku zachránil, v té době už propukla u čubinky další zákeřná nemoc, nádor na mléčné žláze. Rozhodovali jsme, zda ukončit Adélky život nebo riskovat operaci, kterou nemusela přežít. Nemohla jsem přestat bojovat a pan doktor mě v mém rozhodnutí podpořil, za dva dny operoval. Adélka přežila, léčení trvalo trošku delší dobu, protože se jizva nechtěla zahojit, nakonec to čubinka za podpory veterináře dokázala.

 

Když jsem po týdnu chtěla zaplatit, pan doktor mě šokoval naprosto směšnou částkou, která snad ani nemohla pokrýt náklady na léčbu. Vím, že má svou práci velmi rád, jeho oddanost všemu živému je pro nás, kteří k němu jezdíme i z větší dálky, darem. Je toho mnohem víc, o čem vím, že by si zasloužilo poděkování, ale toto je za Adélku. Věřím, že takových veterinářů je mnohem víc, já znám jednoho. DĚKUJI.

 

 

 

Přidáno: 46 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?