Devět kočičích životů

22. července 2011

Tento příběh se stal asi před 2 měsíci. Mourek chodil ven každý den a zase se vracel. Měl oblibu ležet na vyhřáté silnici a to se mu jednou vymstilo. Jedno auto, co jelo kolem, mu asi přejelo ocásek. Ale mourka to neodradilo, jen co se doma uzdravil, hned šel zase ven.

 

 

Venku ani nevíme, kam lezl. Po druhý se vrátil s kulhavou packou. A zase bylo všechno dokola. Mourek se uzdravil a šel zase ven. Dostal horečky, někde se popral a byl poškrábaný. Pořád jsme chodili k veterináři. Ale to, co se mu stalo později na ostatní zranění nemá.

 

Mourek se vrátil domů politý benzínem, nebo něčím takovým. Vůbec to nešlo vydrbat z kožíšku. Mourek šel zase ven (ono nešlo uhlídat, aby ven nechodil, protože doma začal strašně mňoukat a když se otevřelo okno, hned byl pryč ). Vrátil se až večer a byl od krve. Měl díru v hlavě asi od vzduchovky. A protože už byla velká tma a Mourek vůbec nemňoukal, tak jsme odložily návštěvu veterináře na ráno. Mourek celou noc zvracel a vůbec nechtěl jíst.

 

Ráno jsme běželi za veterinářem. Ten mu dal antibiotika, řekl že má vysoké horečky a ať ho necháme v klidu. Tak jsme tam chodily každý den a pořád se to zhoršovalo. Už vůbec nemohl pít a jíst. Misky jsme mu museli nosit do pelíšku, až jednu cestu od veterináře utekl. Moc nám chybíš Mourku.

 

ALE STEJNĚ NECHÁPU, KDO TO MOHL UDĚLAT, POSTŘELIT KOČIČKU. Mourek byl strašně mazlivý, a proto ho mohl někdo polít benzínem, protože se lidí vůbec nebál. Asi si už vypotřeboval všech 9 životů. Moc nám chybíš. Asi po 3 měsících jsme si pořídili dalšího kocourka a dali jsme mu jméno Mourek.

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

Any

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?