Diana & Oscar - 1. část

2. června 2012

Jednou žila jedna holčička, která se jmenovala Diana. Měla kocourka Oscara. Její rodiče na ni neměli moc času, protože byli slavní. Otec herec. Matka zpěvačka. Tak své dceři Dianě koupili nádhernou černou perskou kočka nebo spíš kocoura a Diana mu dala jméno Oscar.

 

 

Milovala ho nadevše, ani nedokázala pomyslet, že by se mu něco stalo. Oscara dostala před dvěma roky a vzniklo úžasné přátelství. Oscar Dianu ráno budil, mňauknul, když byl čas, aby šla Diana do školy, když se vrátila vítal ji vždy tak nadšeně, až se Diana radostí a dojetím vždy rozbrečela.

 

Trávila s ním celé dny, česala ho, hrála si s ním, mazlila se. A dělali spolu hodně věcí. Milovali se. Jenže jednoho dne, kdy Oscar Dianu vzbudil a poslal do školy, jako každé ráno, Diana spokojeně do školy odešla. Ale když se vrátila, Oscar, její miláček, byl pryč! ,,Ach ne!'' vykřikla Diana!

 

A okamžitě začala Oscara hledat, ale najednou viděla stopy, které vedli k jedné velké rokli, u které byl les a žili tam zlí vlci a zlí pytláci, jistá smrt pro každou kočku! Ach, to ne, to ne! Rozkřikla se Diana a dala se do pláče, kde je Oscar? Oscare! Zavolala, NIC.

Pokračování příště: Byli stopy vůbec Oscarovi? Najde ho Diana?

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?