Díky micinám!

30. června 2012

Když někdy narazíte na naší vesnici, nemělo by Vám přijít divné, že se zde kočky v partách procházejí u domu a na cestě. Koček je zde spusta, ale co se týče péče (a to myslím té pořádné), o té Vám lidi řeknou akorát tak co dva dny maso a pohladit.

 

 

Péče o kočky v naší obci není moc velká. Dokonce tady ani veterinář nemá čekárnu. Já se ke svým chlupatým kamarádům také moc nevěnovala, až do té doby, co jsem narazila na miciny.

 

Zrovna jsem dělala referát o Evropských kočkách, když jsem najela na tuto stránku. Zaujal mě článek "vytvořit si profil" a tak jsem neváhala a okamžitě jsem Pusíkovi a Fídovi profilek udělala. Rozhodla jsem se, že budou mít spoustu kamarádů, kterým se budeme snažit aktivně posílat myšky a kostičky.

 

Po jisté době mi došlo, že bych se nejen měla starat o profilek, ale i o samotné kočindy. Neváhala jsem ani sekundu a už jsem vyrážela do knihovny, kde jsem si zapůjčila 101 rad jak pečovat o kočku a Atlas koček. Stáhla jsem si články na micinách a předplatila časopis Naše kočky a Kočičí planeta.

 

Neuběhl ani měsíc a už máme na poličce kartáč pro kočky, přepravku, obojky proti klíšťatům a dobré garnule. Cítím, že teď mám ke kočičkám lepší vztah. A budu první v naší vesnici, která půjde s kočkou k veterináři.

 

Ps: Vím, že vás asi ta péče v naší obci děsí, ale nemějte strach. Ty kočky jsou spokojené a to je nejdůležitější. A taky se nebojte, že mě správci micin podplatili, abych jim tady dělala reklamu. Všechno je to pravda.

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?