Divoká procházka

16. února 2011

Jednou jsem byla na procházce se svým pejskem Robinem.Já jsem jela na kole.Jeli jsme jako obvykle kolem Labe.Protože už uměl poslouchat tak jsem ho měla na volno.Občas si sem tam skočil do Labe,protože miluje vodu.

Cestou jsme potkali nějakého pána,který měl krásného retrívra.Kluci se hned skamarádili.Po chvíli jsme jeli zase dál.Robin byl očividně v dobré náladě jako já.
Ta se mu,ale vytratila asi po kilometru jízdy,protože jsme potkali pani,která měla 12 psů.Jenomže oni byli na volno!Běželi k Robinovi a začli na něj štěkat.Robin zařadil zpátečku a běžel zpět.Začala jsem na něj volat,ale byl tak vlekaný,že mě neposlouchal.jela jsem za nima.Cestou jsem potkávála psy kteří už nemohli.Po chvilce jízdy jsem uviděla Robina jak je u nějakého sloupku a snaží se zbývající psy odehnat.
Vzala jsem Robina do náruče a stiskla ho tak jak jsem to ještě neudělala.Oba jsme byli rádi,že se vidíme.Měla jsem hroznou radost,že se neztratil.
Od té doby vždy když vidím nějakého psa tak si Robinka zavolám k sobě.

Přidáno: 36 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?