Dlouhá cesta Bárta

11. července 2011

Jmenuji se Hana a rozhodla jsem se vám napsat příběh jorkšírského teriera jménem Bart. S našima jsme se rozhodli, že koupíme psa babičce, protože už je v důchodu. Rozhodli jsme se jí koupit jorkšírského teriera.

 

 

Stejné plemeno jaké máme my. Hledali jsme inzeráty a v tom se nám jeden inzerát hrozně zalíbil. Napsali jsme té paní, která tam ten inzerát dala, jestli toho psa ještě neprodala, že bysme měli zájem. Měli jsme štěstí. Pes ještě prodaný nebyl.

 

Byl pátek a zrovno tou dobou za dva tádny jsme měli jet k babičce, protože se tam konal mezinárodní festival dětí sjednocené Evropy. Chtěli jsme si pejska vyzvednout po cestě, ale jelikož to bylo až za dva týdny museli jsme pro něho jet hned druhý den v sobotu. Jeli pro něho jen rodiče. Já jsem zůstala doma s mojím psem Cindy. Hned jak přijeli rodiče s pejskem padl mi do oka. Byl tak malý a roztomilý. Ale nejvíce se líbil mému bráchovy. Ten se s ním pořád mazlil a bylo mu úplně jedno, že tím ubližuje Cindy.

 

Taťka mi dovolil, abych mu vybrala jméno. Strašné ráda se dívám na seriál Simpsonovi a tak jsem mu dala jméno Bárt. Dny ubíhaly rychle a můj pes Cindy už si na něho začínala taky zvykat. A nadešel den a my jeli k babičce. Strašně jsem se tam těšila, protože to tam mám hodně ráda. Cesta tam byla nekonečná. Bylo strašné horko a já myslela, že už to nevydržím.

 

Konečně. Dorazili jsme tam. Cesta trvala nekonečné 4 hodiny. Hned jak jak jsme ho babičce ukázali byla z něho nadšená. Byl pátek a my jsme měli odjíždět v neděli brzo ráno. Dny utíkali opět rychle a nastala neděle. Tentokrát jsme měli odjíždět bez Bárta. Jak jsem se v neděli probudila, chtělo se mi brečet, jakmile jsem si to uvědomila. Nasedali jsme do auta a já jsem myslela, že se každou chvíli rozbrečím, když jsem se loučila. Ale v autě mě to přešlo.

 

Tentokrát cesta uběhla rychle. Jakmile jsme dorazili domů, utíkala jsem do svého pokoje, tam jsem padla na postel a rozbrečela se. Brečela jsem dlouho pak jsem se uklidnila a usla jsem. Jak jsem se probudila, bylo šest hodin večer. Rozhodla jsem se, že zavolám babičce a zeptám se jí, jak to Bárt zvládl. Dozvěděla jsem se, že si ani nevšiml, že jsme odjeli a je v pohodě. To mě uklidnilo. Teď už je Bárt velký a krásný pes. Až Bárt víc dospěje bude mít štěňata s mým psem Cindy.

 

 

 

 

Přidáno: 46 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?