Dlouhá sobota

6. dubna 2014

Ahoj, já jsem Barnie a chci vám napsat něco o mém nejdéélším dni za svůj půlroční život.

V 7 ráno jsem vzbudil paničku a chtěl jsem si hrát, ale ona ještě chtěla spát. Potom přišla Eli a šli jsme do města koupit kabelu na kolo pro mě, ale jedna která byla už rezervovaná měla moc malý průměr na přidělání na kolo, ale pán, který to chtěl přidělat, říkal, že na konci příštího týdne nudou mít takovou super kabelu s takovým poklopem, že psovi vykukuje jenom hlava a tak je jistota, že nevyskočí z té tašky. No a zatím co tam o tom diskutovali, já jsem jedl zelenou papriku....dokonce i se semínkama!
Potom jsme šli k nám domů, kde jsem si s Eli hrál, aportovala mi mou oblíbenou plyšovou kačenu co dělá ,,kvák, kvák", když jí zmáčknete a pak mi ještě aportovala hranatý míček s rolničkou vevnitř. Já jsem si šel trochu schrupnout, nebo spíš si lehnout a panička s Eli pekly slaný tyčinky s kménem. Mňam, Eli mi dala kousek ochutnat a byla to prostě mňamka. Pak byl oběd a potom jsme šli ven a Eli jezdila na bruslích a já za ní běhal.Panička zatím seděla na lavičce. Občas jsem si přitom běhání lehl, ale vždycky když mě Eli volala a pak zjistila, že je to beznadějný, tak jela dál a já zase běžel za ní. Byl to takovej plán :) . Za to běhání a ježdění na bruslích jsem viděl několik pejsků a taky jsem běžel za nějakýma klukama co tam hráli basket a když pro mě Eli jela, tak musela na zabrždění z toho kopečka sjet na trávu, ale pak spadla na zadek :D ! A takhle jsme byli venku aspon 3 hodiny a pak Eli šla dopmů a za dvě hodiny zase přišla, protože panička jde na skotský ples a Eli mě má hlídat. Potom jsme šli na procházku nějakou stezkou v lese a pa na pískoviště jsme oba hrabali díru :) . Potom jsme šli dom a teď se díváme na Bílého tesáka.

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?