Dnes VŠE pro vašeho mazlíčka! Mezinárodní den zvířat

4. října 2014

Dne 4. 10. 2014 oslavíme již tradiční Mezinárodní den zvířat. Proč právě v tento den? Pro odpověď nahlédneme do historie, ve které se dozvíme, že právě v tento den zemřel františkánský mnich Sv. František z Assisi. Ten byl známý tím, že pečoval o opuštěná, nemocná a týraná zvířata. Tento den by proto měl každý majitel jakéhokoli zvířete věnovat dostatek času tomu, aby se zamyslel nad tím, zda mu poskytuje správnou stravu, vhodné zázemí, dostatek času jeho výchově, výcviku i společným hrám.

Budoucí majitelé by se v tento den měli zamyslet nad tím, jaké podmínky jsou schopni budoucím domácím mazlíčkům poskytnout. Vhodné je také navštívit akci, která se k tomuto dni pořádá. Protože jich na tento den připadá celá řada a mezi neoblíbenější zvířata patří psi, nabízíme vám stručný přehled alespoň několika akcí se psí tématikou:

 

ZOO Dvůr Králové také oslavuje

Do oslav Světového dne zvířat se rok od roku zapojuje více a více organizací. K těmto organizacím se letos připojuje také ZOO Dvůr Králové nad Labem, která tento významný den slaví nejen uspořádáním narozeninové oslavy Nabiré, jediného nosorožce bílého severního v Evropě, ale také tím, že v termínu od 2. do 5 října mají všichni pejsci do ZOO vstup zdarma.

Více informací se dočtete ZDE.

 

K oslavě se také připojuje Zoologická zahrada v Ústí nad Labem, která si k tomuto dni připravila po celém areálu kviz, navíc v sobotu 4. října proběhnou křtiny čtyřčat levhartů obláčkovitých. Pro děti bude připravena výtvarná dílna.

Více informací se dočtete ZDE.

 

Mezinárodní den zvířat v areálu Toulcův dvůr

V Praze 10 se můžete zúčastnit oslavy Dne zvířat, která proběhne dne 4. 10. 2014 od 8:00 do 18 hodin v prostorách areálu Toulcova dvora. Pořadatelem tohoto Dne je sdružení SRAZ. V rámci tohoto dne můžete shlédnout vystoupení dětí na koních „To nejlepší z posledních let“, divadelní představení „O zlaté rybce“, ukázky morčat. Samozřejmostí je prohlídka farmy a v neposlední řadě také povídání o hadech.

Více informací se dočtete na tomto místě.

 

Den zvířat na zámku Dobříš

Mezi akce, které určitě stojí za povšimnutí, lze zařadit také oslavu Dne zvířat v anglickém parku zámku Dobříš. Oslava se koná 28. 9. 2014 a začíná ve 13. 30 hod. Návštěvníci se mohou těšit mimo jiné na soutěže v prostorách celého parku, ukázku pejsků z Pesoklubu Dobříš a mnoho dalšího.

Více informací se dočtete ZDE.

 

Pevně věříme, že tento den strávíte ať už na některé z výše zmíněných akcí, nebo na kterékoli jiné.

 

Portál www.hellosandy.cz vám přeje příjemnou zábavu a krásně prožitý den s vašim mazlíčkem!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?