Dneska výheň a my s paničkou 2 hodiny na cvičáku

7. června 2015

Ahoj, ahoj.. hlásí se vám Haryk , z dnešního velmi náročného dne, panička byla velice geniální a šla se mnou na cvičák... cvičák trvá hodinu a pak jsme tam zůstali na Agility ty taky trvají hodinu :) Takže jsme tam byli 2 hodiny, představte si, dneska jsem měl 4 pokusy na houpačku a splnil jsem je 2x.

Hurá, už se toho ani moc nebojím ale ta neodolatelná fenka mě tak láká že kdyby mě panička vypustila běžím okamžitě za svou láskou!!!
Na cvičák k nám přišel pes obrovskej adoptovanej z útulku, a hned jakmile vypustila paní psa panička si mě zavolala a myslím si že věděla proč :/
Ten pes zaútočil 2x na labradora , naprosto rozkouslej krk :/
Pak na fenku panička se tam naprosto klepala :( A pak ještě na Tobyho myslím :/ No ... panička mě radší měla celou dobu u sebe jelikož ten pes byl asi o 50 cm vyšší něž já a doga to nebyla :) Asi to byl nějakej kříženec, no a pak jakmile skončila základní poslušnost jsme se šli na chvilku schladit do řeky, a tam za náma přišlo dalších 5 hafanů :) Ale já jsem si spíš všímal té vody než těch psů :) Napil jsem se , schladil jsem se , lehl jsem proti proudu... asi to bylo příjemný
No a pak jsme prostě běhali Agi dráhu :)
Tak se zatím mějte pěkně a ahoj :)
Haryk a Haňule

 

Uděleno: 10 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?