Dobrá volba

5. listopadu 2013

Když nám děda přinesl štěnátko křížence domů tak jsme mu dali jméno Brok. První léta sním byla super protože Brok pořád rostl a už nebyl takové to malé splašené štěně.

Jednoho dne když jsem přijela tak jsme viděli že není ve své kůži tak jsme šli k veterináři, když jsme tam přišli tak jsme se dozvěděli že to nic není, ulevilo se nám.
Po příchodu domů jsme ho nechali odpočívat. Dostal se ztoho.Po pár letech co jsem takhle za ním jezdila tak jsem viděla že stárne a už není tak čilí jako býval.
Jednoho dne jsem takhle odjela a týden nato jsem se dozvěděla že Brok onemocněl ale že se uzdraví.Když se na dále jeho stav nelepšil tak sem řekla at ho zase vemou k veterináři ale děda mi řekl že to nic není že se stoho dostane.
Všichni viděli že se trápí že by bylo lepší ho nechat utratit ale nikdo se ktomu neměl. Nakonec jednoho dne v noci Brok umřel v bolestech. Až potom si všichni uvědomili že co mu vlastně udělali že kdyby ho nechali utratit hned na rady veterináře kterého nakonec přeci jen zavolali tak že se Brok nemusel tykové dlouhé týdny trápit a mohl umřít v klidu a bez bolesti.
Od té doby říkám že toto rozhodnutí už budeme brát vážněji.

 

Přidáno: 50 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?