Dobré kamarádky

27. února 2011

Ahojky kamarádi, budu vám vyprávět o mě a o má kamarádce Kelly. Kelly je jezevčice a patří dědovi mých páníčků. Jsme skoro stejně staré.

Když jsme se poprvé setkaly, tak se mě Kelly bála. Skákala na gauč a já jsem nemohla za ní, protože jsem tam nevyskočila. Když náhodou slezla podívat se co se děje na zemi, tak jsem za ní rychle utíkala a chtěla jsem si s ní hrát. Jak mě spatřila, tak zase rychle vyskočila na gauč. Naše druhé setkání proběhlo venku, před jejím barákem. To už se mě nebála, ale nehrála si se mnou. Já jsem u ní byla na návštěvě a i jsem u ní skoro celý týden spala. Kelly se postupně otrkávala a už si se mnou i hrála. Asi třetí deb co jsem u ní byla už z nás byly super kamarádky. Pořád jsme se spolu rvaly a hráli si spolu. Ona měla převahu venku a já doma. Hned po ránu jsme začaly běhat po bytě a vzbudily jsme všechny co spaly. Jsem moc ráda že jsem ji potkala. Jsme moc dobré kamarádky.

 

Přidáno 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?