Dobří přátelé...

14. března 2013

U boudy na zahradě si čivava něco píše na notebooku. Jde kolem bígl a zvědavě se zeptá, copak si to tam zapisuje. Na to mu čivava prozradí, že píše příručku pro čivavy o tom, jak sežrat bígla.

 

 

Ten jí na to odpoví: "Co to plácáš? Přestaň si ze mě utahovat a štěkni pravdu!" a čivava mu s potutelným úsměvem řekne: "Pojď za mnou a uvidíš..." Když pak bígl vleze za čivavou do boudy,ihned se ozve odtamtud hrozný řev a zvuky zápasu. Potom z boudy s úsměvem vyleze čivava, pohladí si bříško a pokračuje v psaní. Po chvíli jde kolem vlčák a také ho zajímá, co to tam ta čivava zapisuje. Když mu odpoví, štěkne na ni, ať si z něho nedělá psinu a řekne mu pravdu.

 

Čivava ho taktéž vláká do boudy a za chviličku už se ozve příšerný řev a zvuky souboje. To zaslechne bernardýn a opatrně se připlíží k boudě. A když z ní pak vyleze spokojená čivava, zeptá se jí, co to bylo za kravál. Ta mu odpoví, že jí vlčák nechtěl věřit, že zapisuje do své příručky pro čivavy pasáž: "Jak sežrat vlčáka".
Bernardýn užasle vykulí oči a povídá: "Nedělej si ze mě srandu! Co je tohle za blbost?!" na což mu čivava odpoví: "Tak se koukni do boudy a uvidíš sám..."

 

Když bernardýn zvědavě nahlédne do boudy, uvidí v prvním rohu kostru bígla, v druhém rohu kostru vlčáka a v třetím rohu se pitbul zmůže už jenom na hlasité krknutí. Z tohoto příběhu plyne poučení: "Nezáleží na tom, jakou šílenost se rozhodneš podniknout, pokud máš po boku dobré přátele!"

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?