Dočasné ubytování pro odchycená koťata a kočičáky

17. prosince 2012

Útulky jsou přeplněné a venku čekají stále další a další kočičky, které potřebují pomoc. Pomoc nemusí být jen v tom, že si kočičku vezmete domů na stálo. Jsou kočičky, které nechtějí žít v domě.

 

 

Ale útulek je odchytne, zajistí kastraci u spřáteleného veterináře za rozumnou cenu. Ale je potřeba, aby takováto kočička nebo kocourek měli po určitou dobu zajištěnou péči. To samé s nalezenými koťaty - útulek zajistí a financuje očkování, ale je nutné, aby byla pár týdnů oddělena od ostatních. Málokteré útulky a depozita mají k tomu dostatečné možnosti.

 

Zamyslete se vy, kteří milujete zvířátka, a z nějakých důvodů nemůžete nebo nechcete mít zvířátko na stálo, jestli byste nemohli poskytnout péči alespoň dočasně. Nemusí být přímo v bytě, stačí zateplená kůlna nebo garáž, strava a voda. Ptejte se i svých známých, jestli by nemohli takovýto dočasný útulek poskytnout.

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?