Dokonalé krmivo pro psy? ACANA i ORIJEN dopřává psům opravdovou kořist jedinečných kvalit

27. září 2017

Otázka správné výživy trápí snad každého majitele huňatých strávníků. Dobře vědí, že kvalitní strava znamená pro psy zdraví a elán do života. Výběr správného krmiva je však již problém složitější. Udělali jsme pro vás výběr jedinečných krmiv s příslovečnou reputací profesionální kvality. Protože k otázce stravy kompromisy nepatří!

V případě kanadských značek ORIJENU a ACANY od výrobce Champion Petfoods platí, že nezůstává pouze u natištěné tabulky s poměrem živin a vitamínů. Dohlíží již na samotný původ a způsob pěstování výchozích surovin! Používány jsou pouze suroviny biologicky vhodné a odpovídají přirozené dispozici psů. Výrobce Champion Petfoods získal za svůj jedinečný proces přípravy krmiva již celou řadu ocenění a nebývalou reputaci. Vy tak s volbou uvedených značek bez starostí obdarujete vašeho psího miláčka pestrou chutí a vysokou kvalitou vhodné kompletní stravy.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

 

Přísná kontrola, důsledná norma, skvělý výsledek!

Vysokým vkladem výrobce Champion Petfoods je důraz na přirozeně opečované suroviny.Mají tu výhodu, že nezatěžují organismus pejska splodinami či nadbytkem nezdravých tuků a sacharidů. Za čtvrt století si Champion Petfoods vybudovali síť naprosto spolehlivých farmářů a dodavatelů. Spolupracují výhradně s úzkým kruhem prověřených farmářů. Příprava surovin splňuje přísné normy Evropské Unie. Standardy pro biologicky přirozený chov a pěstování kontroluje kanadská vláda i Ministerstvo zemědělství Spojených Států.

Elektro-obojky.cz

Farmy chovají zvěř a pěstují suroviny z lokálních zdrojů. Maso pochází z volně pěstované zvěře a žádné suroviny nejsou chemicky ošetřeny. Jediný způsob zachování čerstvosti surovin je chlazení. Balení či konzervování stejně jako mražení a tepelné zpracování jsou kategoricky vyloučeny. Champion Petfoods tak udržují přísný dohled nad tím, jaký produkt je do jejich kuchyně dodáván. Maso splňuje standard vhodné kvality pro člověka a dodává se v bohaté paletě druhů.

Elektro-obojky.cz

Zdravá výživa podporuje správnou funkci mozku, bystrost a pružnost vašeho psa. Kdo nechce ponechatpestrou stravu náhodě, může se opřít o kvalitu Champion Petfood. ACANA i ORIJEN Poskytuje vašim psím společníkům chuť do jídla i do života!

Elektro-obojky.cz Orijen

Až ke kořenům psa...

Stejně spolehlivě jako k výběru surovin se značky ORIJEN či ACANA staví k samotnému základu psí stravy. Vyvíjí totiž krmivo nejen pro ledajakou šelmu, ale konkrétně a přímo pro tu psí! Poměr složek a jejich podobu odvozují od pečlivého prozkoumání původních přirozených dispozic psa - vlka a jeho potřeb.

Elektro-obojky.cz

Je skvělé, že jsou dostupná špičková krmiva, která si tuto otázku kladou. Přirozená kořist vhodná pro psa se skládá z vícero druhů čerstvého masa a to celého. Disponuje vysokým obsahem proteinů. Krmivo značek ACANA a ORIJEN je obohaceno o biologicky vhodnou čerstvou zeleninu, ovoce, celá vejce a byliny. Maso vždy vytěží do maximálního obsahu hodnotných složek. Poskytuje psovi doslova celou kořist včetně chrupavky, vnitřností a morkuObsah živočišných surovin tvoří v krmivu 80 %, což je nevídané.

Elektro-obojky.cz

Vždy si můžete být jisti, že psí mazlíček nezkonzumuje nadbytek sacharidů, škodlivých rostlinných tuků ani žádné chemikálie. Kvalitní krmivo pro psy tak předchází obezitě psů.  Pokud sacharidy, pak mají přednost např čočka, cizrna a další potraviny s nízkým glykemickým indexem (GI). Uvedené složení je naprosto nesrovnatelné s běžnými krmivy, která  vyplňují hodnotné složky sacharidy s vyšším GI jako rýže kukuřice nebo brambory.

Elektro-obojky.cz

Pro vaši přehlednost a snadnou orientaci třídí ORIJEN i ACANA svá krmiva do několika kategorií. Naleznete tak v nabídce kompletní stravu pro mladé či staré pejsky, jejich odlišnou konstituci či aktivity a také podle chutí!

Elektro-obojky.cz Acana

Důmyslnost do každého detailu

Kvalitní krmivo je nedílnou složku prevence zdravotních komplikací včetně obezity. Není radno zapomenout ani na otázku posílení imunity. Pro její podporu je třeba dbát na čerstvost a kvalitu surovin. To si  ORIJEN i ACANA dobře uvědomují.  Proto nabízí psům suroviny od prověřených místních farmářů a vybírají z palety volně chované zvěře i chemicky neošetřené zeleniny. Krmivo tak disponuje vysokým obsahem vícedruhových mas a uchová je čerstvé s veškerými výživnými komponenty, které by pes v přírodě vyhledával. Byliny potom napomáhají správnému zažívání a posilují imunitu i celkové zdraví vašeho psa.

Elektro-obojky.cz

Ať už Orijen nebo Acana...

Lze tedy shrnout nabídku výrobce Champion Petfood v několika bodech:

  • Regionálně dostupné potraviny  - výběr z místních zdrojů zaručí plodinám i zvěři dobré přirozené podmínky. Chemie, umělá hnojiva a jiné preparáty jsou zcela vyloučeny!
  • Jedinečné složení stravy odvozují Champion Petfood z přirozených stravovacích zvyků psa - vysoký podíl celého čerstvého masa, živočišné tuky, byliny a nízké hodnoty sacharidů
  • Prověření poskytovatelé - neprověřeným surovinám či dodavatelům se ACANA a ORIJEN zcela vyhýbá
  • Naprosto čerstvé - regionálně dostupné suroviny přebírají v kuchyni každodenně čerstvé. Nejpoužívanější  způsob uchování potravin je chlazení, tedy nejpřirozenější cesta s maximální možností zachování živin.
  • Nejpřísnější standardy na původ, pěstování a přípravu surovin - důsledná kontrola výroby a testování potravin. Pěstování a chov splňují přísné normy platné v Evropské Unii a podléhají kontrole Ministerstvem zemědělství Spojených Států

 

Krmiva pro psy Acana

...bude to především prvotřídní kvalita!

Pokud vám superlativy kolem krmiva pro psy ACANA a ORIJEN nedají spát, zbývá jednoduchý způsob jak se nekompromisně přesvědčit. Zakupte krmivo pro vaše psí mazlíčky, vyzkoušejte jak pejskovi chutná a vyhovuje. V případě pochybností jednoduše vraťte zbylé krmivo na místo zakoupení a celá suma vám bude vyplacena zpět! ACANA a ORIJEN je volba nejnáročnějších chovatelů, bezkonkurenční celosvětová kvalita a 100% záruka spokojenosti!

Elektro-obojky.cz

 

Krmivo Acana a Orijen můžete zakoupit zde: http://www.elektro-obojky.cz  

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?