DOOOP – pohodlný a zdravý spánek pro psy

25. listopadu 2013

DOOOP je ryze česká značka, která již před dvěma lety uvedla na trh jedinečný druh matrací a pelíšku, které poskytují jedinečně pohodlný a zdravý odpočinek pejskům všech velikostí. Kvalita, odolnost a propracované výplně dělají z produtků zn. DOOOP nadčasový výrobek s vysokou přidanou hodnotou.

V čem je DOOOP jiný?

  • eXtrémně odolný
  • vodu nepropustný potah
  • snadno udržovatelný
  • elegantní design
  • pohodlná 8 cm vysoká matrace
  • semišově hebký luxusní potah

 

Dokonalé pohodlí pro psy

Pelíšky a matrace DOOOP jsou navrženy a konstruovány tak, aby i největší psi, měli ten nejlepší komfort a pohodlí. Součástí pelíšku je vyjmutelná a samostatně použitelná matrace Xtrem, která je „tlustá“ 8 cm.

Uvnitř matrace je optimálně tuhá, ale komfortně měkká desková výplň, kterou jsme vyvinuli speciálně pro tento účel. Výplň si díky svým  vlastnostem zachovává i po dlouhodobém používání svou tvarovou paměť a neproleží se.

Pelíšky pro psy DOOOP

 

Extrémní odolnost

DOOOP vyvinul jedinečnou látku, která je přesně vyrobena na míru požadavků našich náročných zákazníků. Potahová látka VELUR (semiš), který se používá jako potah na sedací soupravy, luxusní potahy autosedaček nebo kancelářská křesla, je pro nás na zakázku speciálně opatřena zpevňující tkaninou a vodě odolným zátěrem. Díky těmto úpravám je potahová látka odolná proti proškrábání, opotřebení a je nepromokavá.

Dokázali jsme spojit dříve neslučitelné... Extrémní odolnost, nepromokavost a luxusní semišovou hebkost!

Tento Výjimečně kvalitní potah s vnitřním zátěrem je odolný proti vodě. Díky tomu se při namočení nedostane vlhkost dovnitř a matrace i pelíšek jsou velmi rychle suché. I při častém namočení nedochází k poškozování matrace nebo pelíšku. Výhodou je i snadná údržba, protože nemusíte po každé „nehodě“ prát - stačí jednoduše otřít. To ocení především majitelé kojících fen a malých štěňat, popřípadě při nemoci psa. Pro důkladné vyčištění jsou matrace i pelíšky DOOOP opatřeny zipem, umožňujícím vyjmutí vnitřní náplně a odmočení nebo vyprání vnějšího potahu.

Pelíšek pro psy DOOOP

Díky spodní zpevňující vrstvě a voděodolnému zátěru se do potahu nezapichují chlupy a proto se pelíšek i matrace velmi snadno udržují čisté, stačí je jen vysát.

Navíc nepropustný potahový materiál zamezuje proniknutí parazitů, jejich usídlení a dalšímu množení. Snadná hygienická údržba matrace a její speciální vodě odolný povrch zabraňuje osídlení parazity nejen uvnitř matrace a pelíšku, ale i na jejich povrchu.

 

A ještě spodní část matrací a pelíšků DOOOP je opatřena protiskluzovým zátěrem, snižující klouzání na většině domácích podlah nebo v autě. Materiál na spodní části je samozřejmě stejně odolný jako vrchní část.


Elegantní design DOOOP

Elegantní střih a velká škláda barevností Vám dají možnost vybrat si ten správný odstín hodící se do Vašeho bytu. Široký sortiment různých rozměrů je vhodný pro všechna plemena od malých až po největší psy.

Pelíšky pro psy DOOOP

 

 

 

Pozn. redakce: Článek obsahuje reklamní sdělení.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?