Dopis do psího nebe

4. července 2012

Milý Beníku, už to bude pomalu rok a půl, co nejsi s námi, ale já mám pocit, že Tě každou chvíli uvidím vyběhnout spoza rohu domu, kde na mne vykoukne ta tvá střapatá hlava s vousatou bradou…

 

 

Víš, bylo mi zpočátku strašlivě smutno. Říká se, že bolest po odchodu psího miláčka vyléčí zase jen pejsek, ale já neměla sílu…jít do útulku-vzala bych si všechny a to nejde. A pak, musela jsem do práce a na výchovu štěňátka nebyl čas. S Tebou to bylo nějaké jiné, tys snad uměl všechno už od mala – samozřejmě-blbost, k nám jsi přišel jako malá chlupatá kulička v 8. týdnech.

 

Pamatuješ, spal jsi na polštáři v krabici od banánů u mé postele v ložnici, protože se Ti stýskalo po mamince a bulel jsi…., tak jsi vždycky skončil u mne pod dekou. Páník na Tebe nedůvěřivě koukal, ale když jsi prvně zaštěkal a začal „hlídat“ své teritorium, prolomily se ledy a páník na Tebe pak nedal dopustit. Teď říká každému pejskovi, kterého potká Bédo a dává jim pamlsky, které nosí stále po kapsách.

 

Strašně mi chybí ty Tvé psí pohledy, kdy jsi na mne chápavě koukal, hlavu dal na stranu, a podle situace jsi pak přišel, dal mi hlavu do klína a nechal se hladit, even.jsi mi oblíznul slzy, které se kutálely po tváři – třeba když mi umřel táta nebo když mi bylo jinak ouvej….tys to vždycky poznal, já nevím jak…

 

A tak tady mám místo Tebe vždycky na chvíli nějakého jiného hafíka. Rozhodla jsem se, že zůstanu doma a budu dělat „psí chůvu“. Jezdí k nám bígl Max, ten je hrozně hodný, užívá si klídku, vydolovat ho ráno z pelíšku je nadlidský úkol, brumlá „nech mne ještě spát“, pak kříženec Zrzeček, taky takový mazel.

 

Taky tady byl kníráček Aiwinek, takový chlupatý rošťák jako Ty, taky chtěl házet balonek, ale nechtěl ho předat, taky jako Ty… Kokr Tedík, ten sotva dýchal, ale balonek musel mít a nosil mi ho k nohám.

 

Teď je tady Max a má společnost, včera k němu přišla slečna krátkosrstá kolie Elza. Max ožil, běhá jako mlaďoch, dokonce i ráno vyběhl z pelíšku a honili se spolu po zahradě jako štěňata. Ale co Ti to vypisuju, Ty to všechno shora vidíš a sleduješ, viď..

 

Beníku, pozdravuj tam nahoře všechny a vyřiď, že tady na vás všichni moc myslíme a nikdy na vás nezapomeneme. Čenichajdu posílá Tvoje paňda

 

 

 

 

Přidáno: 56 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?